Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaliperlerı nasıl boyanırr ???

delmas_11

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracımın kaliperlerini kırmızı renge boyamak istiyorum sizce ne tür boya kullanmalıyım ?? sprey boyamı daha iyi olur yoksa fırçayla boyamak mı daha önce yapan arkadaşlar fikir verirse sevinirim :))

300 dereceye dayanan sprey boyalar ile boya yoksa atar diğerleri ve boyarken iyice yıka tinerle falan yağdan kirde arındır boya tutmaz

arkadaşlar aracımın kaliperlerini kırmızı renge boyamak istiyorum sizce ne tür boya kullanmalıyım ?? sprey boyamı daha iyi olur yoksa fırçayla boyamak mı daha önce yapan arkadaşlar fikir verirse sevinirim :))

Kaliper boyaları sprey olarak sanayilerde bulunuyor ısıya dayanıklı boya olduğu için daha sağlıklı oluyor.......:eek:key:

isiya dayanlikli boya alin sahibindende satiliyor linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ey-boya-siyah-italyadan-ithal-42641341/detay? sonra gazete we maske bandiyla araci maskeleyin boyamak istemediginiz yerleri sonra cok yakindan degil fakat cok uzaktan da degil boya tozlari aracin boyasina yapismasin :) ben cok titizimdir bu konuda bir kutu da tiner alin yaninizqa sonra aracin camurluklarini bir silin tinerle hemen ustunden temiz bir bezlede kurulayin ki ucan tozlar putur putur kalmasin gozle gorunmez ama elle hissedersiniz bu sekilde cok saglikli bir sekilde boyarsiniz umarimn yardimci olmusumdur

isiya dayanlikli boya alin sahibindende satiliyor linki : http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ey-boya-siyah-italyadan-ithal-42641341/detay? sonra gazete we maske bandiyla araci maskeleyin boyamak istemediginiz yerleri sonra cok yakindan degil fakat cok uzaktan da degil boya tozlari aracin boyasina yapismasin :) ben cok titizimdir bu konuda bir kutu da tiner alin yaninizqa sonra aracin camurluklarini bir silin tinerle hemen ustunden temiz bir bezlede kurulayin ki ucan tozlar putur putur kalmasin gozle gorunmez ama elle hissedersiniz bu sekilde cok saglikli bir sekilde boyarsiniz umarimn yardimci olmusumdur

teşekkür ederim sipariş vericem boyayı haftasonuda boyıcam hava iyi olursa :)

Kapak almak daha mantıklı değil mi ?

kapaklar bence sikintili takan yer bile zor bulunuyo kesiyosun biciyorsun falan fistan bir de ben sewmiyorum onun goruntusunu kocaman duruyor zewk tercih meselesi kendi kaliperini duzgun boyadin mi senelerce problemsiz kullanirsin

Geri
Üst Alt