Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaliper Kapağı

Hocam selamlar.Tam bugün kaliper kapağı alsam mı acaba diye düşünürken konuyu açmışsın.Fakat bu konu ile alakalı bir bilgim yok.Bu kapakların bir boyutu var mıdır ? Belirli jantlara mı olur ? Nedir,ne değildir bilmiyorum.Küçük bir bilgi verme şansın olabilir mi ?

Hocam selamlar.Tam bugün kaliper kapağı alsam mı acaba diye düşünürken konuyu açmışsın.Fakat bu konu ile alakalı bir bilgim yok.Bu kapakların bir boyutu var mıdır ? Belirli jantlara mı olur ? Nedir,ne değildir bilmiyorum.Küçük bir bilgi verme şansın olabilir mi ?

Hocam selamlar sana da, bu bendeki boyutları standard, uyum konusunda bir problemi yok uyuyor Leon MK3 lere. Uymadığı yerler olursa da ufak kesme işlemi yapılabiliyor. Bildiğim kadarıyla 16 ve üstü jantlara uyuyor ama 2cm boşluk olması gerekiyor jant ile fren sistemi arasında

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben sanırım pek dikkat etmemişim,araç modeline direk atlamışım ama benim araç ibiza.Esasen jantında tam olarak emin değilim fakat 15 olması gerek.

Geri
Üst Alt