Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaliper kapağı

emr.avc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim canavara kaliper kapağı takmak istiyorum ama nette okuduğuma göre bazı incelikleri varmış konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarım yardım edebilirler mi?

kaliperi delip tek bir vida ile de sabitleyebilirsin, silikonla yapıştırarak da. yüksek ısıda erimesi vs gibi sorunlarla karşılaşmadım ancak amatörce yapılan işlemlerde kırıldığına diske sıkıştığına tanık oldum.
şahsi fikrim kaliteli kırmızı sprey boya ile boyamak. .

kaliperi delip tek bir vida ile de sabitleyebilirsin, silikonla yapıştırarak da. yüksek ısıda erimesi vs gibi sorunlarla karşılaşmadım ancak amatörce yapılan işlemlerde kırıldığına diske sıkıştığına tanık oldum.
şahsi fikrim kaliteli kırmızı sprey boya ile boyamak. .
ya zaten bende işin o tarafına emin olamadığım için bi sorayım dedim kullananlara
eyvallah hocam sağolasın

Arkadaşlar benim canavara kaliper kapağı takmak istiyorum ama nette okuduğuma göre bazı incelikleri varmış konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlarım yardım edebilirler mi?
ben şahsen kaliper hiç düşünmedim.cunkı balatalar gözüksün ki ara da bi gözlemlemek gerek...

N11 den temin etmistim ben 40 teleye oyle cokta inceligine bakmadim koctastanda isiya dayanikli slikon ile montajladim vaktiyle uzun zmandirda kullaniyorum hicbir skinti olmadi canavar gibi Hala satista var ayni urunden.

Geri
Üst Alt