Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kaliper kapağı

FC640

Kayıtlı Üye
aekadaşlar megane 3 hacback aracım var aracıma kaliper kapagı almayı dusunuyorum baoyutu ne olmalı tahmını yada bılgısı olan var mı acava arkadaslar

boyutunu bilmem orjinal kaliperlere bakmak lazım..ama şunu bil onun üzerinde sağlam durması ve düşmemesi için üstündeki kaliperleri delip vidalamak gerekiyor yani orjinal aksamı delmen gerekiyor....ve çok zahmetli iş..her araca uygun kaliber var ı bilmiyorum onlar standart gibi bu yüzden üsyüne oturmadığı için delip biçiyorlar..

aracınızın üzerindeki janta göre değişir olay orjinal jantları varsa arabayı görüp denemek lazım kapak janta degiyormu diye 17-18 jant varsa büyük ihtimalle sorun çıkarmaz degme sürtme gibi ve montaja gelince işi bilen birine yaptırmazsanız araca yazık edersiniz delip biçme uydurma gibi birşey söz konusu degil kaliperin üzerine 2 tane ince delik açılıp içine diş açlıyor ve brembonun kendi vidalarınla oralardan vidalanıyor
araca hiç bir zararı yok tabi tekrar söylüyorum bu işi bilen ve devamlı yapan bir yerde yaptırın.

aynen çok zahmetli bir iş, bende yaptırıyordum sonradan aracında bir sıkıntı çıkarda garantiden saymazlar dediler,bende hiç girmedim o işe,,, aracın yeni ise yaptırma derim! fıs fıs spray sık olsun bitsin ben öyle yaptım şahsen :)

aracınızın üzerindeki janta göre değişir olay orjinal jantları varsa arabayı görüp denemek lazım kapak janta degiyormu diye 17-18 jant varsa büyük ihtimalle sorun çıkarmaz degme sürtme gibi ve montaja gelince işi bilen birine yaptırmazsanız araca yazık edersiniz delip biçme uydurma gibi birşey söz konusu degil kaliperin üzerine 2 tane ince delik açılıp içine diş açlıyor ve brembonun kendi vidalarınla oralardan vidalanıyor
araca hiç bir zararı yok tabi tekrar söylüyorum bu işi bilen ve devamlı yapan bir yerde yaptırın.

Sız montaj yapıyormusunuz?Ucret ne kadar?

Geri
Üst Alt