Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalem Şeklindeki Çizik Gidericiden Kullanan var mı ?

Linkini eklediğim ürünler pasta cila değil aslında. Cilalı yıkama şampuanı ve cila. Konu altında uygulama videolarını da paylaştım, çok basit. Bence becerebilirsiniz. Ki zaten aracınız siyah anladığım kadarıyla. Çiziği tozu pisi en çok gösteren renk. Cila gitmeye başladığı anda kusurları ortaya çıkarır.
Bir de cilayı korumak adına, aracın yıkanma şekli de çok önemli. Yıkamacılarda araç yıkandıktan sonra, silgi/silecek benzeri şeylerle aracın üzerindeki suyu akıtmalarına izin vermeyin. Hem bütün cilayı alıp götürüyo, hem de aracın her tarafını ince ince çiziyo.
NXT cilayı ayda 1 uygularsanız, bütün sene ayna gibi gezersiniz aracınızla :)

verdiğn bilgiler için çok teşekkür ederim ayberk..videoyu buldum izledim kolay benziyor..sağol..

kesinlikle işe yaramıyor aracın boyasını yaptırıp taş izleri ve çizikler için kullanmak daha mantıklı çizik kalemleri senelerdir var ama başarılı değiller....

dun satılan yere gıttım dedım abıcım ıse yarıyormu bız denedık derın olmayan hafıf cızılere uygun dedı

bende aldim bu kalemi cebit fuarindan 25 tlye :D kaybettim evde deneyemedim gitti

Geri
Üst Alt