Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kalem Şeklindeki Çizik Gidericiden Kullanan var mı ?

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar önceden tartışıldıysa özür dilerim..Başlıklarda bulamadım bu konuyu..

Şu televizyonda reklamları dönen kalem şeklindeki çizik gidericiden kullanan var mı içinizde? İşe yarıyor mu gerçekten. Reklamlar çok inandırıcı gelmedi de.. İşe yarıyorsa aracımda 1-2 küçük çizikte kullanmak istiyorum..Reklamlardaki 70 tl civarında ama daha ucuzlarıda var nette..

Daha önce tartışılmıştı hatırladığım kadarıyla.
Sonuç olarak hiçbir işe yaramadıklarına karar verilmişti sanırım :)

derin olmadığı ve ince çizikler olduğu sürece işe yarar ama vaadetiği kadar değil..

kesinlikle işe yaramıyor, her türlü denedik olmuyor, ince çizik, kılcal çizikler banamısın demiyor aynen duruyor.

Evet aynen öyle, birde araba siyah olursa daha çok işe yarıyor..
Ben bikaç kere kullandım gerçekten işe yaradı ama Gri ve Kırmızı arabalarda tam bir rezillik olmuştu :)
Siyah dışında denemeyin, ince çiziklerde ve temizken deneyin..
NXT güzel ancak o kadar büyük çiziklerde etkilemiyor..
derin olmadığı ve ince çizikler olduğu sürece işe yarar ama vaadetiği kadar değil..

o kalemlerin içinde normal bir pasta var. Pastayla geçebilecek çizikleri hafiften giderebiliyorlar fakat beklediğiniz gibi bir işlevi olmaz.. Onun yerine çizik olan yerlere normal pasta cila yaptırırsınız.! Ben kullandım gereksiz bir ürün

vallaha kardeş becerebilirmiyiz kendimiz bu pasta cila işlerini bilemiyorum..

bide arabayı alalı 3 hafta oluyor..aracı sahibinden aldık ama galerici aracı oldu..galeride temizlemişler bide parlatmışlar sanırım..3 hafta geçti arabada 2 çizik gördüm..daha önce yoktu..görmemem imkansız yani..ama bende çizecek birşey yapmadım..acaba arabaya pasta cila yaptılarda onun etkisi mi geçti..gerçi çizikler çok derin değil..pasta-cilanın ömrü bu kadar kısa mı?

vallaha kardeş becerebilirmiyiz kendimiz bu pasta cila işlerini bilemiyorum..

bide arabayı alalı 3 hafta oluyor..aracı sahibinden aldık ama galerici aracı oldu..galeride temizlemişler bide parlatmışlar sanırım..3 hafta geçti arabada 2 çizik gördüm..daha önce yoktu..görmemem imkansız yani..ama bende çizecek birşey yapmadım..acaba arabaya pasta cila yaptılarda onun etkisi mi geçti..gerçi çizikler çok derin değil..pasta-cilanın ömrü bu kadar kısa mı?

Linkini eklediğim ürünler pasta cila değil aslında. Cilalı yıkama şampuanı ve cila. Konu altında uygulama videolarını da paylaştım, çok basit. Bence becerebilirsiniz. Ki zaten aracınız siyah anladığım kadarıyla. Çiziği tozu pisi en çok gösteren renk. Cila gitmeye başladığı anda kusurları ortaya çıkarır.
Bir de cilayı korumak adına, aracın yıkanma şekli de çok önemli. Yıkamacılarda araç yıkandıktan sonra, silgi/silecek benzeri şeylerle aracın üzerindeki suyu akıtmalarına izin vermeyin. Hem bütün cilayı alıp götürüyo, hem de aracın her tarafını ince ince çiziyo.
NXT cilayı ayda 1 uygularsanız, bütün sene ayna gibi gezersiniz aracınızla :)

Geri
Üst Alt