Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kale A.V.M'de Leonrider Çalışırken Sobelendi..

Serhat abi aklında ne var şimdi peki.. :D :D

zigorum Serhat abi kendi söyledi beni de köfteci yapma diye benim bi suçum yok.. :D

Evet abi beni köfteci yap reklam olsun dedim :D varya yiğit sana bi 6 sheltox feda edebilirim :D

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:08 ----------

Serhat abi aklında ne var şimdi peki.. :D :D

Çok şey geçiyo ama birazdan kaldırcam pc yi pazar bugün yoğun yiğit beni tam gününde vurdu ama aklımdan neler geçio neler :D

yorgunum yorgun :D birazdan kendime gelirim

yat bugün pazar çalışmıyosun sanırım :)

ilaç değil mi abi o öldürcen mi yani beni planın bu mu.. :D :D

için kötüymüş Serhat abi senin yeni yeni tanıyorum valla yakacan beni yani..bunun neresine hangi kısmına gülcez peki.. :D :D :D

serhat bir forum sitesinde senin aracın resimleri var cupra oldugundan bahsetmişler. komedi yorumlar var :D

için kötüymüş Serhat abi senin yeni yeni tanıyorum valla yakacan beni yani..bunun neresine hangi kısmına gülcez peki.. :D :D :D

gülüceğin şeyde olur merak etme sen kardeşim :D planlamalarımı yapıcam bi ayarlıyım kendimi ;)

"yco'yu koruma ve yaşatma derneği" üyeri yakar yıkar dükkanını ama söyliyim Serhat abi şimdiden..nesli tükenenler listesindeyim çünkü..

:D :D

Geri
Üst Alt