Kalİper kapagi takacak usta | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kalİper kapagi takacak usta

feda

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar aracıma kaliper lapagı taktırmak istiyorum fakat herkez takamıyormuş iyi bir usta tavsiye eden yada daha önce taktıran birisi varsa tecrubelerini paylaşırsa sevinirim

YEKTA

Kayıtlı Üye
kamikaze çağlar abi 0 535 686 69 87 maslak sanayi

hcaglak

Kayıtlı Üye
Kaliper kapağının zararı olduğu söyleniyor ama?? Doğru mudur?

hcaglak

Kayıtlı Üye
Araya taş, toprak giriyor.. Su giriyor ve kurumuyormuş. Buda zamanla deformasyona sebep oluyormuş. Ayrıca, ısınma soğumayı engelleme gibi sıkıntılar da varmış. Ne kadar doğrudur bilemiyorum. Yoksa bende taktırmak istiyordum. Eğer herhangi bir sıkıntısı yoksa bende taktırırım.

RedLine

Kayıtlı Üye
Araya taş, toprak giriyor.. Su giriyor ve kurumuyormuş. Buda zamanla deformasyona sebep oluyormuş. Ayrıca, ısınma soğumayı engelleme gibi sıkıntılar da varmış. Ne kadar doğrudur bilemiyorum. Yoksa bende taktırmak istiyordum. Eğer herhangi bir sıkıntısı yoksa bende taktırırım.
be 2yıldır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. ama söylediklerin mantıklı, olmayacağı anlamına gelmez tabiki:eek:key:

hcaglak

Kayıtlı Üye
be 2yıldır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. ama söylediklerin mantıklı, olmayacağı anlamına gelmez tabiki:eek:key:
Aklıma yatmadı bunları duyunca.. Ama arada sırada çıkartıp, temizlik olasılığı varsa neden olmasın. Usta ve kaliperin hangi metalden yapıldığı da kanaatimce önemli.

hcaglak

Kayıtlı Üye
Bu arada konu hakkında bizi bilgilendirecek bir arkadaş çıkarsa sevinirim..