Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kağıt gibiymiş bizim arabalar...

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında larin tarafından paylaşıldı.

1. larin

larin SCW Üyesi

24
    3
    3
    arkadaslar sizlere 4 araclık bi kazadan bahsedicem en önde 2002 model e200 mercedes, arkasında 2012 mondeo, 2012 seat leon (ben), son olarakta 2012 308 pejo zincirleme kaza.mercedes ve mondeodo hiçbirşey yok mondeoya arkadan ben carptım mondeodun arka kısmında gram hasar yokken benım on tarafta mondeonun resmen bagaj resmi cıktı arac yaklaşık motora kadar çoktu radyatör filan paramparça.yapılır yapılmaz satmayı palnlıyorum alana hayırlı olsun şimdiden.....

2. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Büyük geçmiş olsun. Allah bir daha kaza bela göstermesin kardeşim. Son zamanlarda eski arabaların daha sağlam olduğunu gördük görüyoruz. Malzemeden çalarak daha çok özellikli daha tehlikeli araçlar üretiyorlar.

3. M.Can

M.Can SCW Üyesi

102
    38
    28
    öncelikle geçmiş olsun elinizde fotoğraf varsa koyabilirmisiniz?

4. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    geçmiş olsun

5. arthur

arthur SCW Üyesi

4.365
    1.746
    113
    eger mondeo ferne basıyosa dururken bu çok normal eger frene basmamış olsaydı hasar bu kadar olmazdı emin ol.ayrıca geçmiş olsun resim varsa resim ekler misin

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  6. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    aynen duran araca çarpmak daha fazla hasara neden oluyo özelliklede zircirlemede sigorta bile sorun oluyo hatayı kime cıkaracaklarını şasırıyolar

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  7. strider

strider SCW Üyesi

331
    179
    43
    öncelikle geçmiş olsun,mondeo mu sağlam???

8. atay78

atay78 SCW Üyesi

2.583
    1.241
    113
    malzemeden calmak demıyelımde arabayı hafıfletmek dıyelım yakıtı dusurmek ıcın her yenı kasada aracları hafıfletıyorlar ve buda bıraz kalıtenın dusmesıne neden oluyor kaldıkı bu anlattgınız olayda duran csme carpmak ayrı bırsey harektlıyken duran araca carpmak cok ayrı bırsey sen hareketlıyken duran arabaya carptgın zamn tabıkıde sen daha fazla kuvvete ve tepkıye maruz kalıcaksın

Bunu beğendi. 3 kişi bunu beğendi.
  9. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Çok geçmiş olsun:mad:

10. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    +1 :eek:key: Duran bir araca carptıgınızda arac tabıkı sağlam hasar alıcaktır. Leona kağıt gibi bir araba demeyin sağlam arabadır.

Sayfayı Paylaş