Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kafayı yedirdi bu beyaz duman

ulas18

Kayıtlı Üye
herkese selam.

arkadaslar.2006 cordoba 1.4 tdi var.ısınınca beyaz duman atıyor ve çekişten düşüyor.bazı usta turbo bazısıda enjektör diyor.arabada yağ ve su eksiltme yok.ama çok duman atıyor.başına gelen veya bilen duyan varmı.ne dir bu beyaz duman olayı.

mazot filitre yuvasının içinde pim olması gerekli(sigara kalınlığında)(dilerim ibiza,cordi içinde öyledir)fakat o pim mutlaka biyerde vardır.Temizle geçicektir

mazot filtresini yeni değiştirdim.ama öyle bir pim görmedim.filtRemi oda

çekişten düşüyorsa ykıt sistemi enjektörler olabilir ama sanırım turbo ömrünü tamamlamış

Arkadaşlar beyaz dumanı çözdük.enjektör tamir takımları değişti.ayarları yapıldı.dumandan eser yok.

Saolun.ayni sorunu yaşayan varsa yaptirdiğim yerin adini ve adresini veririm.BOŞ YERE TURBONUZU FALAN OYNATMAYIN.BENİM ARABAMA MOTOR BİTMİŞ BİLE DİYEN OLDU.

Geri
Üst Alt