Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kafam karışık yenileme hk'da yardım

biLaL

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar önümüzdeki hafta içi 2013'e girerken araçı yeniden elden geçiriyorum gücellemeler aşağıdaki gibi olacak ama bi kaç fikre ihtiyacım var

1- Ön ve Arka tampon değişiyor (arka tampon çift çıkış egzos olaca tampon egzos işini nasıl yapıcam fikrim yok mustafa abiye gitmem lazım ön tampon cupraya dönecek altında özel ilaveli fotoraflarını paylaşıcam)
2- Jant lastikte çok kararsızım 2 seçenek var

17 ınc + coilover yada 18 ınc + coilover (bunda sizlerin etkisi çok olacak)
3-Teyp Rcd 510'a geçiş olacak + kol dayama
4- iç kısım karbon kaplama olacak

hadi bakalım hayırlısı önümüzde ki hafta yoğun geçecek benim için

jantların resimlerine bakalım link veya resim varsa inş güzel seyler cıkacak söylediklerine göre :eek:key:

fr jant tak abi hoş duruyor. fr bodykit taktır oda hoş duruyor. iç kısıma karbon kaplama yapma abi artık eskisi kadar iyi göstermiyor + kalitesiz oluyo çoğu renk atıyo geri kalkıyo onun yerine piano black yap abi tüm grileri.. :)

fr jant tak abi hoş duruyor. fr bodykit taktır oda hoş duruyor. iç kısıma karbon kaplama yapma abi artık eskisi kadar iyi göstermiyor + kalitesiz oluyo çoğu renk atıyo geri kalkıyo onun yerine piano black yap abi tüm grileri.. :)

bilal fr al oda hoş duruyor puhaha

hasancım bitanesin :eek:key:

bilal kardeşim aracı yenilesene ne uğraşıyorsun emektarla

bilal kardeşim aracı yenilesene ne uğraşıyorsun emektarla

Ahh be Topram nerde bizde öyle para bu emektarı bile sağdan soldan biriktirip aldık puhaha
Ben mesudum leonumla yaa abi iyi anlaşıos değişsem ne alıcam abi seattan vaz geçemem benn yeni kasa hayal kırıklığı :eek:

bencede aracınızı satıp istediğiniz donanıma sahip bir leon almalısınız. daha kolay ve az masraflı olur

Geri
Üst Alt