Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kafalık monitoru

ozer_35_35

Kayıtlı Üye
SD / MS / MMC 3-in-1 Kart Okuyucu
USB bağlantı noktası
DVD/CD/CDG/MP4/MP3/WMA/JPEG/RMVB ile uyumlu (MP5) DIVX
arabada ses cihazına bağlı olabilir FM verici fonksiyonu,
IR verici işlevi kızılötesi. Destek 2 kanal kablosuz kızılötesi kulaklık
OSD Ekran.
Ses / Video giriş ve çıkış
Çok dilli menü
Uzaktan Kumanda
Dahili güç büyüteç ile çift hoparlör, hangi destek surround ses
Kulaklık Jakı
gövdesi ve PCB ısı radyasyon fonksiyonu var
çok fonksiyonlu Destek 32 Bit oyunları, uzaktan kumanda.
Memory Kartları içine Internet üzerinden oyunları indirebilirsiniz.
7 inçlik dijital TFT LCD ekran, yeni bir panel
Boy oranı: 16:9 geniş ekran
Piksel: 800 x 480
SONY Lens
Güç tüketimi: ≤ 12W
Çalışan güç: DC 12V
Çalışma sıcaklığı: +65 -40 ° C
Renk sistemi: PAL / NTSC (otomatik arama sistemi)
Çelik mesaj ayarlanabilir mesafe 110mm-190mm
Mesajları çapı: 10mm & 12mm (customenr isteği çap olarak başına yapılabilir)
Mevcut renkler: Siyah, Gri, Bej
Desteklenen Formatlar : MP-3 / MP-4 / DVD / SVCD / VCD/DVCD / CD / CDG / WMA / JPEG
Ekran : 7 inç renkli TFT Likit Kristal Display
Boyut : ( 16:9 )
Divx Player

Çıkış Terminalleri :

Ses: Stereo
Video: Birleşik video sinyali AV , USB,
SD kart okuyucu: MS-MMC-SD KART Girişi
Video Sinyali : PAL / NTSC / Otomatik
USB giriş: USB 2.0
Lens: Sony Lens

Renk Seçenekleri:
BEJ , Gri ve Siyah
1 adet Oyun Cd'si ve 1 adet Kumanda hediyeli!

Desteklenen Formatlar : MP-3 / MP-4 / DVD / SVCD / VCD/DVCD / CD / CDG / WMA / JPEG
Ekran : 7 inç renkli TFT Likit Kristal Display
Boyut : ( 16:9 )
Divx Player

Çıkış Terminalleri :

Ses: Stereo
Video: Birleşik video sinyali AV , USB,
SD kart okuyucu: MS-MMC-SD KART Girişi
Video Sinyali : PAL / NTSC / Otomatik
USB giriş: USB 2.0
Lens: Sony Lens

Renk Seçenekleri:
Siyah
1 adet Oyun Cd'si ve 1 adet Kumanda hediyeli!
sıfır üründür kutusunda 550 tl kargo benden leon aracımda kullanıcaktım vazgeçtim ondan dolayı satılıktır

özer sendede ne kadar malzeme varmış satıp bitiremedin,ama unutma bu site alışveriş sitesi değil

ben alıp kullanamadığım ürünleri burda işe yarar diye yayınlıyorum.bende buranın alışveriş sitesi olmadığını biliyorum. diğer ürünlerden zenec ki arkadaşıma verdim ondan satıldı yazdım msj gelmesin diye lipi istanbuldan bir arkadaşa verdim ondan dolayıda satılmıştır dedim.yoksa ticaret yapmıyorum bende

ben alıp kullanamadığım ürünleri burda işe yarar diye yayınlıyorum.bende buranın alışveriş sitesi olmadığını biliyorum. diğer ürünlerden zenec ki arkadaşıma verdim ondan satıldı yazdım msj gelmesin diye lipi istanbuldan bir arkadaşa verdim ondan dolayıda satılmıştır dedim.yoksa ticaret yapmıyorum bende
alışveriş konularında çok aktif ama diğer konulardada hiç yoksun sen olsan ne düşünürsün bi bak bakalım kaç tane konu açmışsın kaçı alışveriş

hayırlı satışlar:) diğer konulardada katılımlarını bekliyoruz özer dimi levent abi:D

alışveriş konularında çok aktif ama diğer konulardada hiç yoksun sen olsan ne düşünürsün bi bak bakalım kaç tane konu açmışsın kaçı alışveriş
ben forumu sürekli takip ediyorumda forum da aktivite yok nerde organizasyon falan olsa da görüşsek daha kimse ile tanışamdık yüz yüze

Geri
Üst Alt