Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadınlar Ne İster ?

Konu olarak yaratıcı şeyler bekliyoruz senden Can... Yayınlanmış konuları temcit pilavı önümüze koyuyosun. Valla ben moderatör olsam kapatırdım bu konuyu...

Madem bişyler yazılmış bende yazıyim... Benim aşkım benden hiçbişy istemiyo :eek:key:

o kadar övdüm seni yukarda peeeh :)

Konu olarak yaratıcı şeyler bekliyoruz senden Can... Yayınlanmış konuları temcit pilavı önümüze koyuyosun. Valla ben moderatör olsam kapatırdım bu konuyu...

Madem bişyler yazılmış bende yazıyim... Benim aşkım benden hiçbişy istemiyo :eek:key:

evlen görcem ben seni o zamannn :cool:

ay yok hiç katılmıyorum şahsım adına.. ele geçiremessem yüzüne bakmam zaten ne işim olcak onla bide kaprisiyle nazıyla uğraş peşinde koşcan diye.. insna bi kere geliyo dünyaya değermi tek bi adam için onca stres

yok zaten hiç taviz vermiyorsa orda bitiyo anında bir soft bi erkek sonra tekrar uzaklaşan tiplerden bahi ediyorum..
bu bahsettiğim herkesi kapmsamıyor..ama genelinde malesef böyle..bunu farklı bölgelerde..farklı şehrin hatta en modern denen izmir istanbul bodrum antalya gibi yerlerde bile görme fırsatı buldum..ama tabi yaptığım bir piar arştırması değil..kişise cevremde tanıdığım 100 200 kadın ortalaması..
örnek veriyorum
gelip sana dert yanıyorlar..şuna izin vermiyor bunu yaptırmıyor..aman burd görmesin..eee diyorum bu kadar rahtsızsan sıkılıyorsan..seni daraltıyorsa bırak..yok ayrılmıyorlar da..
bu küçük bir örnek gördüklerimden

Arkadaş konuşmayayım diyorum dayanamıyorum nasıl bi mecburiyet bu yahuuu gardolabın % 17'lik alanını kullanıyorum % 83 kullanım hakkı hanımda hala elbisem yok diyor ayakkabığın % 3 bende % 97 si hanımda yaa ayakkabı almam lazım diyor bumudur ihtiyac yahuuuu Allamm nolur sustur beni tut beni tuttt puhaha

yok yok bence haklı o... kırmızı rengi kazağın altına o renge uygun mutlkaa bir düz çizmesi + bir botu + bir babeti + bir ev ayakkabısı + bir spor ayakkabısı + bir topuklu çizmesi vs bulunmalı...
e haliyle bunu tüm renk ve renk tonlarına göre uyarlarsan bence son derece haklı :) arkasındayım puhaha

yok zaten hiç taviz vermiyorsa orda bitiyo anında bir soft bi erkek sonra tekrar uzaklaşan tiplerden bahi ediyorum..
bu bahsettiğim herkesi kapmsamıyor..ama genelinde malesef böyle..bunu farklı bölgelerde..farklı şehrin hatta en modern denen izmir istanbul bodrum antalya gibi yerlerde bile görme fırsatı buldum..ama tabi yaptığım bir piar arştırması değil..kişise cevremde tanıdığım 100 200 kadın ortalaması..
örnek veriyorum
gelip sana dert yanıyorlar..şuna izin vermiyor bunu yaptırmıyor..aman burd görmesin..eee diyorum bu kadar rahtsızsan sıkılıyorsan..seni daraltıyorsa bırak..yok ayrılmıyorlar da..
bu küçük bir örnek gördüklerimden

haklısın o vakalar mevcut :D

Arkadaş konuşmayayım diyorum dayanamıyorum nasıl bi mecburiyet bu yahuuu gardolabın % 17'lik alanını kullanıyorum % 83 kullanım hakkı hanımda hala elbisem yok diyor ayakkabığın % 3 bende % 97 si hanımda yaa ayakkabı almam lazım diyor bumudur ihtiyac yahuuuu Allamm nolur sustur beni tut beni tuttt puhaha

aa bilal senin yaptığın da ayıp..%17 çok %7 ye gerilemelisin..%3 de çok binde bir gibi bir alan kaplamalısınpuhaha

bide kadınlar sanılanın aksine alışveriş delisi falan değillerdir.. ama ilginin genelde kendi üzerinde toplanmasından mutlu olurlar o bir gerçek..
bunun dışında ayakkabı çanta delilikleri de yoktur, tamamen mecburiyetten alırlar o kadar çanta ayakkabıyı... puhahapuhaha

Son satır benim kız arkadaşım için kesinlikle geçerli değil... :)
Diyerekten cevabımı vermek istiyorum;

Çok basit tabiki dayak!.. :cool:

aa bilal senin yaptığın da ayıp..%17 çok %7 ye gerilemelisin..%3 de çok binde bir gibi bir alan kaplamalısınpuhaha

Varol abi yakında zaten bu plastik gardolaplar var bekar evindeyken kullanıyorum onlardan alıcam kendime tek gözlü ohh iadeal valla puhaha cok yer kaplıyorum evde

Geri
Üst Alt