Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadınlar Ne İster ?

bu konu zaten benzer bir şekilde açılmamışmıydı :cool:
+ can bence cennet bu kriterlerde bi kız değil... onu bırak sen böyle kızlaramı denk geldin hep benim bahtsız arkadaşım :D

ahhh edaa ahhh.... :) dertleşelim bi ara hep beraber plesa

Konuşurken moderden sevecen kendisini seven..evde ev işlerine yardım eden..ona prenses gibi davranacak erkek ister..

AMA ASLINDA

kesinlikle maço erkek seviyorlar kesinlikle inkar etmesinler..(burada maçoluk dayak anlamında değil..onu ne kadınlar ne başkası sevmez)
çünkü yukarıda saydığım erkekleri bulduktan sonra ondan sıkılıyorlar..
kendisine hükmeden onu yönlendiren erkekleri bir anda tercih ediyorlar..sert mizaçlı olan arada sırada yumuşayan..erkek onların ideali dir..
çünkü böyle erkek avuçlarında değildir..onu avucuna almak için mücale içine girerler eğer ömür boyu ele geçiremezlerse birlikte yaşlanırlar..yok erkeği ele geçirirlerse o ilişki biter..

ay yok hiç katılmıyorum şahsım adına.. ele geçiremessem yüzüne bakmam zaten ne işim olcak onla bide kaprisiyle nazıyla uğraş peşinde koşcan diye.. insna bi kere geliyo dünyaya değermi tek bi adam için onca stres

her kadın Umut gibi bi erkek ister :D diyip aşkımın totosunu tavan yaptırmak istedim bir an :D puhaha
ama şahsım adına benim için enn ideal erkek benim ponçiiiiiiiğiiim

bide kadınlar sanılanın aksine alışveriş delisi falan değillerdir.. ama ilginin genelde kendi üzerinde toplanmasından mutlu olurlar o bir gerçek..
bunun dışında ayakkabı çanta delilikleri de yoktur, tamamen mecburiyetten alırlar o kadar çanta ayakkabıyı... puhahapuhaha

Sen söylemeyince olmuyo abi biz fırçayı yiyoruz zaten cennet bana yenge sana olsun be abi :D gülelim eğlenelim hadi hadi söyle :D

Allahdan dileğim seninle Enesin bir an önce evlenmesi bahk o zaman ben nasış eğlenicem sizle puhaha puhaha Allahım nolur evlensinler puhaha

ilgi ister...ne kadar ilgi gösterirsen göster bitmez tükenmez ...ilgi ilgi ilgi...

her gün alışveriş yapsalar hayır demezler....

kuaförden çıkmamak için sürekli bir nedenleri vardır...

evcimen ev işlerinde yardımcı bir erkek isterler ama aslında kafalarında hep maço bir erkek vardır...

bide kadınlar sanılanın aksine alışveriş delisi falan değillerdir.. ama ilginin genelde kendi üzerinde toplanmasından mutlu olurlar o bir gerçek..
bunun dışında ayakkabı çanta delilikleri de yoktur, tamamen mecburiyetten alırlar o kadar çanta ayakkabıyı... puhahapuhaha

Arkadaş konuşmayayım diyorum dayanamıyorum nasıl bi mecburiyet bu yahuuu gardolabın % 17'lik alanını kullanıyorum % 83 kullanım hakkı hanımda hala elbisem yok diyor ayakkabığın % 3 bende % 97 si hanımda yaa ayakkabı almam lazım diyor bumudur ihtiyac yahuuuu Allamm nolur sustur beni tut beni tuttt puhaha

Konu olarak yaratıcı şeyler bekliyoruz senden Can... Yayınlanmış konuları temcit pilavı önümüze koyuyosun. Valla ben moderatör olsam kapatırdım bu konuyu...

Madem bişyler yazılmış bende yazıyim... Benim aşkım benden hiçbişy istemiyo :eek:key:

Geri
Üst Alt