Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadına Şiddetin bu kadarı......

Bu tarz şeylere yorum yapmak bana göre gereksiz.Çünkü buna ne söylense haktır.Lakin bu görüntüyü görüpte uslupta ayarı kaçırmak bizede yakışmaz.Aramızda bayan olduğu için değil birbirimize saygı açısından önemli!Sadece kadına değil kimsenin kimseye bu tarz hareket etmesi kabul edilemez.Orada kadın yerine erkek olsa aynı tepkiyi verebilecek kaç kişi var?Yada her iki tarafta birbirine 10ar yumruk atsa arada ne fark varki?Bence yok.Biraz sakin bazı arkadaşların tabirleri ileri derecede YERSİZ!..

xx

her gün acile 2-3 tane kocasından şiddet görmüş kadın geliyor. daha geçen hafta kocası tarafından 6 yerinden bıçaklanmış kadın getirmişlerdi.

hayvandan daha aşağıda olan mahluklar!

Bu goruntudeki bayan icin travesti oldugu yonunde birkac facebook twitter gibi yerlerde soylem vardi..Oyle bile olsa insana spor musabakalari disinda bu kadar vurulmaz.

Ne olursa olsun kadın erkek farketmez karşındaki insan savunmasız bi şekilde duruyor
şiddete her nasıl olursa olsun karşıyım yaaa

evt ben de olayı bu yönde çözdüm adam yoldan almış çalışıyor diye ama yoklama sonunda kadın olmadığını anlayınca delirmiş diyebilmek isterdim...
ama diyelim ki travesti çıktı at arabandan gitsin bir daha niye arabana bindiriyorsun..
benim tahminim ...yasadaki adı ile yazıyorum adam arabulucu..kadın ya da travesti işçi...çünkü kurtulma fırsatı varken kaçmayıp geri geldi

Bunun böylesine direk çek tetiği temizle...Sabah izlemiştim,yine sinirlerim bozuldu ya...:kizgin:

böyle şeyler gördükçe kanım donuyo resmen sen insanlık nedir haddini bilmeyen hayvan sen kimsinki bı bayana elini kaldırırsın şu bak ya ülke insanlarına bak cahil çakal çukal insanlar rezmen yazık bu devirde bile böyle insanlar görmek yazık :kizgin:

Geri
Üst Alt