Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Kadına Şiddetin bu kadarı......

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında leeveent tarafından paylaşıldı.

1. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
  2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    çok kötü ya..bu kadar nasıl bi insan neye neden niçin sinirlenir anlayamıyorum bi türlü..eğer birlikteysen ve olmuyosa ayrıl gitsin kurtulsun her 2 taraf da birbirinden..bu videoda aslında kadının değil adamın acizliğinin belgesi..başka bişi değil..

3. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    bu o.. ço..gunu alıp sabaha kadar ...

4. mtahakorkmaz

mtahakorkmaz SCW Üyesi

990
    128
    43
    pes doğrusu bu kadar adilik olmaz

5. this_life

this_life SCW Üyesi

182
    3
    18
    ben böyle bi acizlik görmedim ordan geçenlerde gidip o şerefsizi dövmüyorlarya

6. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Abi böylesini varya sağlam ıslatarak sopalican yanlız araça dikkat Seat cordoba :confused:

7. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Ordaki üç dört öküz müdahale bile etmiyor malak gibi bakıyor sonucu ne olursa olsun ben olsam ağzını burnunu kırardım bu şerefsizin halkıımızın acizliği de bu işte bu kadar adam bi adamı eline alıp benzetememiş.... Sebebi ne olursa olsun böyle olmaz beyler bayan adi de olsa değmez de olsa boynuzlasa da verirsin yolu gider bi erkek bayana vuracak kadar aciz duruma düşmemeli....

8. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    rezillikten başka bir şey değil bu yazıklar olsun

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    bu arkadaş bide buradan sa bi pm ile bana ulaşsa sevinirim...... tutuldum burda

10. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    bu ayı bu sitenin uyesiyse tespit edilp aramızdan atılmasını rica ediyorum. böyle bir ayının seat surucusu olması imkansız. o arabayı ona satan keresteyide bulmak lazım. şerefsiz nasıl dövuyor ya. hiçmi vicdanın yok hiçmi kalbin yok hadi sabrını zorladı, ulan be hayvan direksiyonu yumrukla, arabanın konsoluna vur,tepin bişiler yap ama kızı sen nasıl döversin sen kimsn. anası babası abisi bi . değilsin belkide oylesin ama sanamı duşmuş baba ile anne dururken.

Sayfayı Paylaş