Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadınlar..

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Eşim kendine saç düzleştirici ararken bununla ilgili forumların birinde benimde dikkatimi çeken şu yorumla karşılaşınca gülmekten kendimi alamadım.. Kadın Her Yerde kadın Harbiden..puhaha

Saçlarımı sinirden sıfıra vurmustum(özel bir nedenden dolayı tahmin edebilirsiniz sormazsanız sevinirim).
Saçlarım uzamaya başladı ama hala cok kısa çok geç uzuyor ve aynı zamanda kıvırcık.
Zaten kısa ve kıvırcık saçlar ne kadar kötü duruyodur tahmin edebilirsiniz.
Bana en uygun saç düzleştiriciyi tavsiye edebilirmisiniz. Saç uzunluğum ortalama ____________ bu kadar işte :'(
Benim saçlarım çabuk yağlanan kalın telli, çok yoğun değil ama bölgesel kıvırcık şakaklar ve arka tarafın aldı boyun üstünde belirgin diğer kalan yerler düz gibi duruyo.
Birdee arzum fön almıştım 1 ay önce erdem kıramer imzalı olan ama pek kullanamadım heralde tam düzleştiremiyorum bü yüzden düzleştirici alma ihtiyacı duydum.
Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var :(
Fiyatları hakkındada bilgi verirseniz çok sevinirim.

Saç uzunluğunun tarifi iyi olmuş,alt tirelerle..:)

ah şu kadınlar kandınlar kadınlarr :) bende saç maşası veye düzleştirici satarken ben kullanıyorum çok memmunum diyorum malum alnım geniş biraz ;) uzunluk tarıfi güzeldi :D

bölgesel kıvırcık.ah şu hava durumu sunan spikerler hep sizin marifetiniz .kafanın büyüklüğü ne kadar da bölgesel kıvırcık oluyo diğer yerlerde mutedil yer yer kıvırcık geçişlerimi görülüyor

Bölgesel kıvırcık kısmını okuduktan sonra gece gece gülme krizine girdim :D

bölgesel kıvırcık.ah şu hava durumu sunan spikerler hep sizin marifetiniz .kafanın büyüklüğü ne kadar da bölgesel kıvırcık oluyo diğer yerlerde mutedil yer yer kıvırcık geçişlerimi görülüyor

puhaha

Bunların kafası farklı çalışıyo ondan oluyo böyle ... :)

Geri
Üst Alt