Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadınlar Ne İster ?

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Kadınlar ne ister aklına gelen herke yazsın :D güzel şeyler çıkabilir ortaya diye düşünüyorum. Ben başlıyorum. :D

-Sürekli ilgi ister
-Eşininin yada sevgilisinin arabasına özen göstermemesini ister
-Her gün alışveriş yapmak ister
-Sabahları uyandığında yüzü gözü şişmesin ister :D

her zaman bi yerlerini estetik yaptırmak ister :D

- Her gün ayakkabı ve çanta almak ister :D

bütün erkekler peşinde koşsun ister (ama bu durumdan sıkılmış gibi yaparlar) :D

Konuşurken moderden sevecen kendisini seven..evde ev işlerine yardım eden..ona prenses gibi davranacak erkek ister..

AMA ASLINDA

kesinlikle maço erkek seviyorlar kesinlikle inkar etmesinler..(burada maçoluk dayak anlamında değil..onu ne kadınlar ne başkası sevmez)
çünkü yukarıda saydığım erkekleri bulduktan sonra ondan sıkılıyorlar..
kendisine hükmeden onu yönlendiren erkekleri bir anda tercih ediyorlar..sert mizaçlı olan arada sırada yumuşayan..erkek onların ideali dir..
çünkü böyle erkek avuçlarında değildir..onu avucuna almak için mücale içine girerler eğer ömür boyu ele geçiremezlerse birlikte yaşlanırlar..yok erkeği ele geçirirlerse o ilişki biter..

aha gene kavga çıkacak ben yokum arkadaş yaaaa sonra kabak benim başıma patlıyo puhahapuhaha

bu konu zaten benzer bir şekilde açılmamışmıydı :cool:
+ can bence cennet bu kriterlerde bi kız değil... onu bırak sen böyle kızlaramı denk geldin hep benim bahtsız arkadaşım :D

Geri
Üst Alt