Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadınlar Ne İster ?

Tarık Küfretseydin Daha İyiydi Kadın Ağzıyla Yazılmış Gibi Mi Duruyo:confused::D doğrulardan kaçmamak lazım bazen görmezden gelelim ama kaçmayalım :) Aslında bayanlar değil tarık kimsenin gözü doymuyo almaya kredi kartını nakit gibi kullanıyoruz benzini kahve içer gibi içiyoruz e farkımız ne? bence yok :D

Abi asla öyle bişi düşünmedim.... Şöyle düşündüm; bu ne sevgi ahhh... Abi hangi konu olursa hemen yengenin tarafını tutuosun... Yenge bu konuda çok şanslı.... Bunu belirtmek istedim :)
Ayrıca söylediklerinin hepsine satır satır katılıyorum... Bizimkisi geyik işte :)

Abi asla öyle bişi düşünmedim.... Şöyle düşündüm; bu ne sevgi ahhh... Abi hangi konu olursa hemen yengenin tarafını tutuosun... Yenge bu konuda çok şanslı.... Bunu belirtmek istedim :)
Ayrıca söylediklerinin hepsine satır satır katılıyorum... Bizimkisi geyik işte :)

yok cnm geyiğimize devam edelim onda bi sıkıntı yok ama haksızsam haksızımdır şimdi düşünüyorum yeni arabayı sattım eski araba aldım 6milyar keyfime masraf yaptım hatta daha fazla e şimdi ben hatuna onu alma gerek yok bunu alma gerek yok derken o hiç itiraz etmiyo o zamanda ben vicdan azabına kalıyorum :) onun hakkını savunmamda mütevaziliği ve bir dediğimi iki etmemesi ile alakalı bunu almayalım dersem asla ikilemez e şimdi ben onun hakkını nasıl inkar ediyim :D

kadınlar her istediğini yaptıramadığı erkege herşeyi yaptırmak ister:confused: :D

Allah bozmasın... Bi işin içinde vicdan varsa yanlış yoktur bence...

yok cnm geyiğimize devam edelim onda bi sıkıntı yok ama haksızsam haksızımdır şimdi düşünüyorum yeni arabayı sattım eski araba aldım 6milyar keyfime masraf yaptım hatta daha fazla e şimdi ben hatuna onu alma gerek yok bunu alma gerek yok derken o hiç itiraz etmiyo o zamanda ben vicdan azabına kalıyorum :) onun hakkını savunmamda mütevaziliği ve bir dediğimi iki etmemesi ile alakalı bunu almayalım dersem asla ikilemez e şimdi ben onun hakkını nasıl inkar ediyim :D

Geyik bir tarafa baştan sona kadar haklısın :)

Okumak istemek istersen okursun istemez isen okumazsın umutcum mizah bölümüne açılmış makara yaptığımız bir konu ilgilni çekerse ilgilenirsin..... :)

Bilal abi ben evleniyim de hemen göriyim o günleri razıyım :D

Bizim evdeki ayakkabılıktata var aynı konu :D % 10 u benim % 10 babamın % 60 ı annemin%20 si kız kardeşimin :D
Suan hastanedeyim seninle ugrasamam ama tek bisy diyebilirim fazla havalanmamani oneririm susuyorum konusursam senin acindan pek iyi olmaz onun icin sende sus. Insani vezir etmesini bildigim gibi rezil etmesinide bilirim
su

İsminin bir ağaca kazınmasını ve bu vesileyle asırlık bir çınarın kurumasını ister:D
80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini ister.
3. Dünya Savaşı bile çıksa, evlilik yıldönümü unutulmasın ister.
Günün 8 saatini yatakta, 8 saatini kuaförde ve 8 saatini de alışverişte geçirmek ister.
Çiçek bakmaktan nefret eder ama kendisine sürekli çiçekler alınmasını ister.
İlk öpüşme yıldönümünün de unutulmamasını ister.
Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte hesabı erkek ödesin ister.
Yaptığı trafik kazalarında kendisinde kusur bulunmasın ister.
İstenmeyecek ne varsa tümünü ister.

abi istekleri bitmiyoki :D

Geri
Üst Alt