Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kadına Şiddetin bu kadarı......

buna insan sıfatını takan utansın. izlerken sinirlerim bozuldu

bu ayı bu sitenin uyesiyse tespit edilp aramızdan atılmasını rica ediyorum. böyle bir ayının seat surucusu olması imkansız. o arabayı ona satan keresteyide bulmak lazım. şerefsiz nasıl dövuyor ya. hiçmi vicdanın yok hiçmi kalbin yok hadi sabrını zorladı, ulan be hayvan direksiyonu yumrukla, arabanın konsoluna vur,tepin bişiler yap ama kızı sen nasıl döversin sen kimsn. anası babası abisi bi . değilsin belkide oylesin ama sanamı duşmuş baba ile anne dururken.

arkadaşım sende yazdıklarına dikkat edersen iyi olur bu mesajı okuyan bayanlarda var lütfen düzeltir misin şu kelimeyi :(

Türkiyede eğitimsizlikten düzgün konuşamayıp anırarak veya böyle iletişim kurmaya çalıştıkları kişiyileri döven büyük bir embesil kesim mevcut..

Köylere kasabalara inildiğinde daha neler var neler..

abla da kurtulmuş hala geri dönüyor..çek git niye gitmiyorsun...
bu olay manita olayı falan değil...
ama bu yazdıklarım adamı haklı çıkarmaz....Allah'ın ayısı...

Kadının karnına nasıl tekmeler savurdu ya. Ordaki adamlardan biri olsam o uçan tekmeden sonra adam ikinci kez giderken bi tane de ben ona çakardım. Böylelerini sokak ortasında döveceksin ibret olsun diye. Soranlara da canım istedi dövdüm diyeceksin. Çok sinirliyim şuan. Kendini bi b.k sanan erkek müsvettesi işte.

cahillik acizlikle birleşince böle şeyler normal heleki ülkemizde çok normal
çok normal olduğu nerden belli etraftaki dangalaklar öle mal mal bakıolar insan olsalar bi müdahale ederler bişi yaparlar

katli vacip dedigimiz cinsten yani ne yapmis olursa olsun kadin bu kadar olmaz acizlik bence ya bir kadin boyle bir dovusmede adama ne yapabilirki eti ne budu ne bu kadinin degil adamin acizligi !!! ya bizim millette de var mallik abicim ben gorsem dalarim adama :)

zürriyetsiz zavallı müsvette....... bunler seyredenler için, aktivasyonu yapan için zaten sıfat yok......

Geri
Üst Alt