Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaç arkadaş aynı duygular içerisinde (tarifleri alalım)

ben park ettıkten sonra sureklı 2 adım atarım donup bakarım :)

Serhat Abi Varex istiyorum ben bunu nerde kaça yaptırabiliriz sende var ya soriyim dedim bi de taksit yapıyorlarmı ki :rolleyes:

Güzel duygular yaa :)) bende kapıyı hızlı kapatana bide kapı eşigine basana uyuz oluyorum kafasını sıkıstırıp kapıya bam bam bam vurasım geliyo ama yapamıyosun haliylee. :D

Peki,kapıyı sert kapamadan ziyade,kapıyı hızlı açıp da,kapının en alt köşe uç kısmını kaldırıma çarptıranlara ne demeli..:kizgin: :kizgin: :kizgin:

Bende nereye gidersem gideyim park ettikten sonra muhakkak arkama dönüp göz göze gelip bakışırız...:DDaha sonra arabamı garaja park ettiğimde,inerim ve etrafını sağını solunu kontrol ederim,herhangi bi çizik,göçük,vukuat var mı diye..:DMalum park ettiğimiz yerlerde çizebiliyorlar...

kafayı araya koyup kapama olayı biraz hardcore olmuş.. :D :D

kanka bunu bende çok yapıyomuşum bunun farkında deilim kızarkadaşımın yanından ayrılırken arkamı dönüp bikere bakmıyomuşum :D

ben alışveriş merkezlerinn otaparkında yandaki arabaların kapıyı açıp bnm arabama dokunmalarına deli oluyorum

ben alışveriş merkezlerinn otaparkında yandaki arabaların kapıyı açıp bnm arabama dokunmalarına deli oluyorum

+1
arabamı her sabah çalıştırıp sürmeye başladığımda daha fazla tutkuyla leonuma bağlanıyorum..akşam evin önüne çektiğim zaman dönüp bakıyorum eve çıktığımda camdan bakıyorum her baktığımda aracımın ne kadar güzel olduğunu eşime söylüyorum..eşimde bana nazar değdireceksin diyor:D
otoparklarda mümkünse aracımın yanına başka aracın yanaşması mümkün olmayan yerleri seçmeye çalışıyorum.çünkü yanaşmasını bilmeyen ve kapı açmasını bilmeyen çok insan var.çoğu arkadaş gibi kapıların sert kapanması ve kaldırıma çarpılmasına dayanamıyorum:mad:son olarakta onu kirli görmeyi hiç sevmiyorum ve hemen yıkatıyorum.

:) abi ask degil bendeki nefret rezalet bir iscilik we rezalet bir araba diyebilirim seat icin almayin aldirmayin 2. seatim birincisinde haydi 2003 model diye sesleri takmiyodum 2011 leon aldim bagajdan bi ses turedi takir tukur kimseye tavsiye etmiyorum bu araci al bir wolksvagen bak keyfine ama imitasyonlarindan uzak durcaksin diyorum anladim niye 3 kurusluk bi araba oldugunu sifirini alinca seat sucks

Geri
Üst Alt