Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kağıt gibiymiş bizim arabalar...

larin

Kayıtlı Üye
arkadaslar sizlere 4 araclık bi kazadan bahsedicem en önde 2002 model e200 mercedes, arkasında 2012 mondeo, 2012 seat leon (ben), son olarakta 2012 308 pejo zincirleme kaza.mercedes ve mondeodo hiçbirşey yok mondeoya arkadan ben carptım mondeodun arka kısmında gram hasar yokken benım on tarafta mondeonun resmen bagaj resmi cıktı arac yaklaşık motora kadar çoktu radyatör filan paramparça.yapılır yapılmaz satmayı palnlıyorum alana hayırlı olsun şimdiden.....

Büyük geçmiş olsun. Allah bir daha kaza bela göstermesin kardeşim. Son zamanlarda eski arabaların daha sağlam olduğunu gördük görüyoruz. Malzemeden çalarak daha çok özellikli daha tehlikeli araçlar üretiyorlar.

öncelikle geçmiş olsun elinizde fotoğraf varsa koyabilirmisiniz?

eger mondeo ferne basıyosa dururken bu çok normal eger frene basmamış olsaydı hasar bu kadar olmazdı emin ol.ayrıca geçmiş olsun resim varsa resim ekler misin

eger mondeo ferne basıyosa dururken bu çok normal eger frene basmamış olsaydı hasar bu kadar olmazdı emin ol.ayrıca geçmiş olsun resim varsa resim ekler misin

aynen duran araca çarpmak daha fazla hasara neden oluyo özelliklede zircirlemede sigorta bile sorun oluyo hatayı kime cıkaracaklarını şasırıyolar

öncelikle geçmiş olsun,mondeo mu sağlam???

malzemeden calmak demıyelımde arabayı hafıfletmek dıyelım yakıtı dusurmek ıcın her yenı kasada aracları hafıfletıyorlar ve buda bıraz kalıtenın dusmesıne neden oluyor kaldıkı bu anlattgınız olayda duran csme carpmak ayrı bırsey harektlıyken duran araca carpmak cok ayrı bırsey sen hareketlıyken duran arabaya carptgın zamn tabıkıde sen daha fazla kuvvete ve tepkıye maruz kalıcaksın

malzemeden calmak demıyelımde arabayı hafıfletmek dıyelım yakıtı dusurmek ıcın her yenı kasada aracları hafıfletıyorlar ve buda bıraz kalıtenın dusmesıne neden oluyor kaldıkı bu anlattgınız olayda duran csme carpmak ayrı bırsey harektlıyken duran araca carpmak cok ayrı bırsey sen hareketlıyken duran abaya carptgın zamn tabıkıde sen daha fazla kuvvete ve tepkıye maruz kalıcaksın
+1 :eek:key: Duran bir araca carptıgınızda arac tabıkı sağlam hasar alıcaktır. Leona kağıt gibi bir araba demeyin sağlam arabadır.

Geri
Üst Alt