Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

K04 turbo aranıyor...

yan53

Kayıtlı Üye
arkadaslar baslıktada okudugunuz gıbı k04 turbo lazım cupraların orjınal turbosu yanı..golf gti ve s3 te aynı turbo var sanırım...bılen arkadasında olan pm yada tel yolu ıle ulasırsalar sevınırım..fiyat ucmadıgı surece tabıkı

TEL: 0532 685 1907

Elinizde orjinal Turbosu varsa uygun fiyata revize ettirebiliriz. Belki işe yarar diye söyledim.

Doğuş yedek parçadan değil de ithalatçı firmadan yaklaşık 1/3 fiyata bulunabilir..

bu hafta bilgilendirmeye çalışcam seni Köksal..

bu arada turbo revize edilemeyecek bi halde mi. ??

bu hafta bilgilendirmeye çalışcam seni Köksal..

bu arada turbo revize edilemeyecek bi halde mi. ??

revize edilcek durumda hatta hıc bı sıkıntı yaratcak durumda dıılde ben bıraz kılım bu konuda sıfırdan yanayım..ama tabıkı fıyatı mantıklı gelıyorsa...bılgılendırırsen cok sevınırım...tesekkur ederım bu arada....

122 TSI turbosu serviste 4.5K Lira..
orantılayarak gidebilirsin Köksal.. :)

122 TSI turbosu serviste 4.5K Lira..
orantılayarak gidebilirsin Köksal.. :)

ya bıtane buldum sıfır kutusunda 650 lıra ama ulasaamıorum adama...pıyasada sıfır olmasada sıfır ayarında revıze edılmemıs bulunuyor temız es dostta olede olur bakalım acelesı yok ztn...

koksalım yarın beni ara mutlaka ben tt ye sıfır taktım almanyadan 2 günde geldi hersey dahil kutusunda jelatinli plastik kapaklarıyla beraber getirttim yarın hallederim senin işini merak etme

Geri
Üst Alt