Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

K.kartı kart ücreti

benimde başıma geldi yapılacak şey gayet basit..
müşteri temsilcisi ile görüşmeyin direk olarak takım liderini isteyin.. müşteri temsilcisi diretecektir yetkili benim diye ama takım lideri için zorlayın:) hiç bir bankanın şu an zorunlu bi kart aidatı alma mecburiyeti yok.. bende garanti maaş müşterisiyim. aynı şekilde kart aidatı benden de almışlar.. ben 2 saat içerisinde geri aldım paramı. yapılacak iş çok kolay görüştüğünüz kişinin itiraz karşılamasına izin vermeyin. siz telefonu kapatmadan hiç bir müşteri temsilcisi görüşmeyi sonlandıramaz! takım liderini isteyip şu an paramın iadesini istiyorum telefonu iade gerçekleşene kadar kapatmıyorum ki sende kapatamassın benim memnuniyetimi sağlamak zorundasın dediğiniz an o film kopar:).. bu arada garanti bankasında böyle bir sorunu olan varsa direk 4440338 i arasın:)

güzel mantık yarın onu da deneyeceğim. artık bende garantii den maaş alıyorm kurtuldum akbank dan

bana yapi-kredi'den her yil 70 lira ucret geliyor. ariyorum ve odemeyecegimi soyluyorum.
3 ayda 1600 Tl harcama yapin almayalim diyorlar. bende tamam diyorum. bu sekilde anlasiyoruz :)

Rızanın dediği gibi aynen bende bu şekilde anlaşıyorum..Aksi halde anlaşılacak gibi değil..Maaş çekilen bankaya itiraz edip parayı geri alıyosun ama diğer maaş harici bankaların k. kartlarında çok zor...

kredi kartsız hayat düşünemem, ödemeyi tam tutarda yaptığın sürece sıkıntı yok. itiraza karşılık para yüklenmesine de ben olsam evet derdim. bu zamanda cebindeki para 50TL'yi aştımı risk başlıyor demektir. Alışverişe giderken para taşımak bence en riskli en tehlikeli olaylardan biri. Yeri gelse tuvalete bile kredikartı ile gidebilirim para taşımamak için.

Tüketici mahkemesi dışındaki bütün olaylarda bir yıl sonra tekrar ugraşmak zorunda kalıyorsun.Tüketici mahkemesine bir sefer veriyorsun bir daha hiç alamıyorlar.

kredi kartsız hayat düşünemem, ödemeyi tam tutarda yaptığın sürece sıkıntı yok. itiraza karşılık para yüklenmesine de ben olsam evet derdim. bu zamanda cebindeki para 50TL'yi aştımı risk başlıyor demektir. Alışverişe giderken para taşımak bence en riskli en tehlikeli olaylardan biri. Yeri gelse tuvalete bile kredikartı ile gidebilirim para taşımamak için.

Faruk abi bence k.kartı yerine bankamatik kart kullan,hem parayı cebinde taşıma derdin olmaz hem de k.kartı illetine katlanmak zorunda kalmazsın...
En kısa zamanda hersini iptal ettireceğim,tek bi kart kalsın o da gerekli zamanlarda kullanılsın bence,yoksa 7-8 kart başa bela :(

Valla çok şükür 6 yıldır k.kartı kullanmıyorum varsa cebimde harcarım yoksa yapcak bişi yok borcla keyif çatmak zor zenaat :)

Bir banka çalışanı olarak söyleyim tüketici hakem heyetine dilekçe vermeniz kesin çözüm olacaktır:)

öyle yapcam artık bu surec de ne kadar sure ıcırısınde gerı donus olur bana

Geri
Üst Alt