Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ'a Cam Filmi Cezası

sadece arka camlarda varsa bişi olmaz Faruk abim bence..
bi çok jip ve üst premiumlar vs. karartılmış arka camla geliyo..

Abı benımkınde normalde onde yoq yaptırmadım ama gece arabanın renklı cam olusundan dolayı fılm 2 numara olmasına rahmen araba gece zıfırı karanlık oluyo on camda dahıl buna

Polislerin connect leri zifiri karanlık yahu..:D bizde onlara sök mü diyelim..:D :D

Türk mantığı, sök diyon senin arabanda var ama niye sök diyon, sökerim ama sende sök :D:D:D ben yandım sende yan...

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

ya ben yasak olmasına cezasına falan bişey demiyecem, benim anlamadığım madem yasak ve ceza kesecen o zaman niye vergisini de alıyorsun be mubarek? yasakla gitsin yahu, yada uygulama için özel izin şartı koy Allah Allahhhhhhh...

daha neler var öyle abim vergisini paşa paşa alıyo..satışı da yasal ama kullanımı yasak nası işse..

çözümsüz kısır döngülere girildiğinde ben yaşamak istemiyorum bu mantığın içinde. bazen nedenlerin sonu gelmiyor...

Madem kullanımı yasak bu filmlerin,ozaman satan yerlere de bu yasağı koyacan arkadaş sattırmıycan...Böyle saçmalık olmaz ya...

aynı şey xenonlarda da geçerli egsozlarda da... daha fazla yazıp kafa şişirmeyelim gecenin bi vakti.

susasın diye yazmadım be aga, ne haddime :D keyfine bak dostum.

Geri
Üst Alt