Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ'a Cam Filmi Cezası

ihtimal ya da gelenek olan yerlerden uzak duruyorum.. :)
nazar değmesin...

maşallah maşallah:) Geçen belki Melih sana bahsetmiştir Bahçekoy Ataturk Orbatyosunun önunde bom boş yolda jandarma çevirdi. Film muhabbeti yine. Bu seferlik bırakıyorum dedi. Bi daha ömür boyu Orbatyonun oralara gitmem:)

filmleri sökmedin mi sen kardeşim ceza yemiştim sökücem diyodun. ??

ugrascak baska bır sey bulamıyorlarmı acaba?? cam fılmı kısıye ozel bır sey. neden bu kadar buyutuyolar anlamıyorum kı

filmleri sökmedin mi sen kardeşim ceza yemiştim sökücem diyodun. ??

yok daha sokmedim Yiğitcim..Limitleri zorluyorum galiba.Bugün sokucektim Maslağa gitmişken bir arkadaş sokme dedi dur bakalım nolcak:)

yok daha sokmedim Yiğitcim..Limitleri zorluyorum galiba.Bugün sokucektim Maslağa gitmişken bir arkadaş sokme dedi dur bakalım nolcak:)

o zaman limitlerin altında çevirmelerden uzak dur kardeşim..
ihtimal varsa çevirme vs. için ya sapık gibi yol uzasa da ordan ya da hiç gitme arabanla.. :)

o zaman limitlerin altında çevirmelerden uzak dur kardeşim..
ihtimal varsa çevirme vs. için ya sapık gibi yol uzasa da ordan ya da hiç gitme arabanla.. :)

Abı ben bızım burda gereksız yerde cevırmeye rastladım artık ust caddeden dogru eve gıdıyorum 2-3 cevırdıler zor yırttım cunku

biraz da şans işi zaten.. :S :S

Kıvanç Tatlıtuğ için bi düşüncem yok ama o şerefsiz Behlüle oh olsun az bile olmuş :) ön camlar haricinde arka camlara da ceza kesiyorlar mı? gerçi bu araba ile beni ilgilendiren bir durum değil ama olsun bilgi bilgidir :)

Geri
Üst Alt