Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kıssadan hisse 1

acınacak halimize gülüyoruz yada kendimize acıyoruz yada güldürüyoruz amaann kafam karıştı güzel yazı

bu ülkede para kazanmak kolaydr ama adam olmak zordur.

bir hikaye vardır.

birisi çok çalışır emek eder vali olur. sonra babasını getirmelerini ister yanındakilerden. babasını getirirler. babasına sen kçükken benimle dalga geçerdin adam olamazsın derdin bak vali oldum der.

babası ise döner ve derki :

ben sana vali olmazsn demedim adam olamazsn dedim. görüyorumki vali olmuşsun ama adam olamamışsın der.

not: adam olmak deyimi karakterli ve saygın birisi olmak anlamında kullanılmıştır. dolayısı ile kaçak taksi dilencilik eşkiyalık gibi mesleklerden para kazananların ve geleceğini buna kuranların ADAM olma gibi bir şansı yoktur. zira saygın bir insan asla olmazlar benim gözümde.

bende öğretmen olduğum için durumları çok iyi biliyorum. hatta 2 ay yaz tatilimiz var diye diğer memurlar öğretmenler yatıyor devlet para veriyor diye isyan ediyolar. iyi de onlar şunu unutuyorlar. 4 yıllık fakülte bitiren ve en az maaş alan devlet memuru öğretmenlerdir.

biz onlara acıyoruz!!!
ama boşuna acıyormuşuz....

niye dükkan açsın ev alsın devlete boşu boşuna vergi versin yani!!! çakallar..

Geri
Üst Alt