Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kısmen Ucuz Benzin

sitedeki adres olmayan yerler daha açılmamış, adres olan tüm bayiler aktif satış yapıyormuş. Listedeki yanda okları aşağıya itince epeyce bi bayii adresi çıkıyor. Mersin Kızkalesi Bodrum Karacabey bile var.

Ne diyorsunuz şimdi depoyu fullden mi fulleyelim gerçi ben fulleyememde:)

Çamlıcaya yakın nerde var bu kelepir benzinci...:)

walla Engin bu fiyatlar varken her depoda 20TL kar edecen niye almayalım ki? Çamlıcadaki yerin nokta atış bi tafini yapsana be koç.

walla Engin bu fiyatlar varken her depoda 20TL kar edecen niye almayalım ki? Çamlıcadaki yerin nokta atış bi tafini yapsana be koç.

İşte bende onu soruyorum çamlıcaya yakın nerde var arabada hiç benzin yok almak lazım.............:eek:

Engin daha adres açıklanmamış Çamlıca için, yani orada aktif bayii yok. Şu anda Ataşehir arkası Erenköy gümrük karşısı Dudullu caddesi üzerinde varmış satış. Eski shell benzin istasyonu olabilir gümrüğe gelmeden Carrefour yanındaki. O taraflarda oturanlar söyler şimdi.

beykent yolu üzerinde fox city alışveriş merkezinin orada var bu benzinlikten

büyükçekmece/beylikdüzü civarında oturanlara duyrulur

bakın siz full lediniz..biz suriye benzini ile fulliyemedik..kimmiş avantajlı olan..ühühü ühühühü

yenı actıkları her subede ılk gununde buyuk ındırım yapıyor adamlar,bım mantıklı devam ederlerse ve memnunıyetsızlık olmazsa kımsede bayagı ıyı ıs yaparlar

Şimdi aklıma geldi benim kötü günler için sakladığım 1teneke benzinim var iyi oldu bu...........

Geri
Üst Alt