Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kısa z rotu nerden bulabiliriz

kusura bakma ama tamamen atmış gibi geldi bana başka aracın kini uydurmak ne demek ya..boşver sen z rotu falan arama..coilleri düzeltmeye bakalım biz

abi ne yaptıysak olmuyo kaçırdığım paranın haddi hesabı yok.inan bana..çaresizlikten her sölenene inanıyoz.

valla diyebileceğim şu ilk adamları şikayet ettin mi sen tüketici haklarına..
tamir ettirdikten sonra gene ötünce ne dedi ben yaptım..sorun sende mi dedi..oh oh..bu ne şanssızlık..söyle bir daha yapsın..araştırdım öyle z rot falan değişme islemi olmuyormuş de kaç kişiye kaç ustaya sordum de tekrar yapsın..
böyle işler yüzünden daralıyorum..insanlar sahtekar olmuş çıkmış yaww..gazateye üye oldum..5 gündür ortada yok..mesala para değil ayda 18 lira yarın gidip kapacam başlarım arkadaşmış yardımmış..kardeşim de olsa işini doğru yapacak..

valla diyebileceğim şu ilk adamları şikayet ettin mi sen tüketici haklarına..
tamir ettirdikten sonra gene ötünce ne dedi ben yaptım..sorun sende mi dedi..oh oh..bu ne şanssızlık..söyle bir daha yapsın..araştırdım öyle z rot falan değişme islemi olmuyormuş de kaç kişiye kaç ustaya sordum de tekrar yapsın..
böyle işler yüzünden daralıyorum..insanlar sahtekar olmuş çıkmış yaww..gazateye üye oldum..5 gündür ortada yok..mesala para değil ayda 18 lira yarın gidip kapacam başlarım arkadaşmış yardımmış..kardeşim de olsa işini doğru yapacak..

abi zaten ben istanbulda olsam bilirim onlara yapıcağımı.izmirde oturduğum için sadece telefonla hallediyoz işimizi.kime yaptırysam olmuyo herhalde fabrikasyon bi sorun var tekin tutumuyo.ben içini ilk önce açtırdığım için bişey hak edemiyoz abi.onun için birazda boğun eğmek zorunda kalıyom.hergün ayrı bi umutla araştırma yapıyom inan ama bıktım artık çözüm bulamamaktan:(

ya çok ilginç bir durum oldu..buna diğer arkadaşlar da baksınlar ve onlar da cevap yazsınlar..bizim forumdan bir arkadaş şimdi aracına coil almış ve sitenin linkini verdi bende linke bakarken linkte extradan satılan küçük bir ilan gözüme çarptı ve büyüttümm...
ve şimdi kafam karıştı

Stilllegungssatz für elektronische Dämpfung
elektronik .yaylanma sistemi.için sessisleştirici ekipman diye geçiyor..bu benim çevirim
Elektronik amortisör için Set-kenara oranı bu da..net sözlüğün
ve bak içinde neler satılıyor
http://shop.kwsuspension.de/kwshop/index.php?page_id=product_single_view&product_id=51676&pr=

ya çok ilginç bir durum oldu..buna diğer arkadaşlar da baksınlar ve onlar da cevap yazsınlar..bizim forumdan bir arkadaş şimdi aracına coil almış ve sitenin linkini verdi bende linke bakarken linkte extradan satılan küçük bir ilan gözüme çarptı ve büyüttümm...
ve şimdi kafam karıştı

Stilllegungssatz für elektronische Dämpfung
elektronik .yaylanma sistemi.için sessisleştirici ekipman diye geçiyor..bu benim çevirim
Elektronik amortisör için Set-kenara oranı bu da..net sözlüğün
ve bak içinde neler satılıyor
http://shop.kwsuspension.de/kwshop/index.php?page_id=product_single_view&product_id=51676&pr=

Silikon var kafalarında vardır illaki bi etkisi bişesi,

Sanayideki usta niye gidip servisten parça alsın onu anlamadım ben? Sanayide bulunamayan abidik gubidik orjinal bi parça varsa gider alır. Yoksa servistekinden üst kalitesi de alt kalitesi de her tür fiyata mevcut zaten dışarıda.
Konuya gelirsek öyle bişey bana çok mantıksız geldi. Birisi ilk defa Leon'a coilover takmıyo. Böyle bir sorun olsa hepsinde olur. Muhtemelen amortisörlerin tamirini iyi yapmamışlardır. Buda düşük bi ihtimal gerçi. NAM amortisör bu konuda Türkiye'de en iyidir.

duyduğumu değil gördüğümü söylüyorum..

Silikon var kafalarında vardır illaki bi etkisi bişesi,

ben de z rotu ve diğer aksamlar orjinal ve tek ölçü biliyorum..ama coil satan sayfa bu coilleri alınca bunları da tavsiye ediyoruz öneriyoruz..alırsanız artık sorun yaşamazsınız diyor..
benim de anlamdığım o servise sormak lazım bu konuyu varmıymış öyle bir durum..merak ettim:confused:

ben de z rotu ve diğer aksamlar orjinal ve tek ölçü biliyorum..ama coil satan sayfa bu coilleri alınca bunları da tavsiye ediyoruz öneriyoruz..alırsanız artık sorun yaşamazsınız diyor..
benim de anlamdığım o servise sormak lazım bu konuyu varmıymış öyle bir durum..merak ettim:confused:

abi cumartesi kısmetse aracı kaldrıcaz yani yükseltcez.eğer ses kesilirse z rotundan.kesilmezse amortisörden.beklicez...

abi cumartesi kısmetse aracı kaldrıcaz yani yükseltcez.eğer ses kesilirse z rotundan.kesilmezse amortisörden.beklicez...

valla ne diyeceğimi bilemiyorum kaldıracaksın ses kesilecek oh diyecksin..araba yüksek olacak..indereceksin araba güzel duracak ses yapacak..hayırlısı gönlünce olsun..umarım tez zamanda..bütün sorunlar çözülür inşeAllah

Geri
Üst Alt