Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kısa farların yükseklik ayarı

ouzz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba
2015 model seat leon TDI DSG 110 HB STYLE model aracımın kısa farları çok aşağıda yükseklik ayarı var mı yok mu bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler

aga nasıl yapıyoruz ben bulamadım bi yardım lütfen

multimedya ekranından mı yapılıyor yoksa extra bi tuşu mu eğer extra bi tuş varsa bende olmayabilir göremedim çünkü baktım okadar sağa sola hiçbir tuş yok ama multimedya ekranından oluyorsa o zaman bulabilirim

multimedya ekranından mı yapılıyor yoksa extra bi tuşu mu eğer extra bi tuş varsa bende olmayabilir göremedim çünkü baktım okadar sağa sola hiçbir tuş yok ama multimedya ekranından oluyorsa o zaman bulabilirim
otomatik olabılırmı kardeşim senın arac bı servıse danıs

aracı çalıştırınca kendisi otomatik olarak yukarı aşağı kalkıp iniyo kendi ayarlıyo ama kısaları çok önde çok kısa o yüzden biraz daha yukarı kaldırmam lazım bi servisle görüşmekte fayda var dediğin gibi

aracı çalıştırınca kendisi otomatik olarak yukarı aşağı kalkıp iniyo kendi ayarlıyo ama kısaları çok önde çok kısa o yüzden biraz daha yukarı kaldırmam lazım bi servisle görüşmekte fayda var dediğin gibi
kaputtun altında manuel tornavida yada alyanla ayarlıya bilirsinz

onu araştırmam lazım benim seçkin kardeşim çok teşekürler bende bakmıştım alyanla falan ayarlanıyo diyorlar da becerebilirim inşallah

onu araştırmam lazım benim seçkin kardeşim çok teşekürler bende bakmıştım alyanla falan ayarlanıyo diyorlar da becerebilirim inşallah
Merhaba öncelik ile hiç farlar ile oynamadan düz bir zeminde arka sol teker iç kısmında araç denge cubuğu bulunuyor bu denge kolu sert çukura düşünce de atabiliyor lastik değiştirirken de atabiliyor altına eğilin ve bir fener yada gündüz kontrol edin altta mı üstte mi diye ona göre konumunu değiştirin ve kırılma varmı diye de kontrol edin sorununuz çözülecektir

Eğer oradan değilse far üstünde ufak bir delik var oradan yıldız tornavida ile çok yavaş hareket ettirin ayarlar sona yakın olabilir sert bir hamle kırılmasına neden olur

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt