Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı karbon

Angelic

Kayıtlı Üye
herkese ıyı aksamlar, ufak bi sorum olucka bugun bostancı, atasehır ve kadıkoyu dolandım ama goremedım.. kırmızı ( koyu olması tercıhım, örnek olarka resımdekı gıbı:) ) karbon kaplama ıcın folyo satan bıyer bılen duyan yada goren varmı acaba ??? :rolleyes::rolleyes:

3M-Dark-Red-Carbon.jpg

Ekli dosyalar

• 3M-Dark-Red-Carbon.jpg
    3M-Dark-Red-Carbon.jpg
    10.5 KB · Görüntüleme: 60
Sorunuzun cevabı malesef bende değil ama çok şık ve güzel görünüyo :eek:key:

ooo supermis muratt :D:D ozaman cuma yada haftasonu falan musayit olursan kral olurr valla :D

ben yarın sabah gidiyim sorym elinde açık renk görmüştüm ben :)

cok iyi olur, internette gördüm baya ton ton yapmış adamlar gerçi ona bile gerek yok koyu kırmıız-kızıl flaan böle gayet hoş olabilir cidden :):)

Yekta abicim tesekkur ederim :) internetten buldum bikac tanede guvenemiyorum almaya, ya istedigim gibi bir renk tonu cıkmassa, ya acık cıkarsa diye. ondan bire bir görmek daha ıyı olur dıye dusundum ama olmadı artık ınternetten alıcam:)

Geri
Üst Alt