Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı dekor

hakan01

Kayıtlı Üye
Merabalar iyi günler arkadaşlar.

Kapı çitalarım ztn kırmızıydı ön göğüste de bütünlük sağladın istedim klima havalandırma çerçevelerini ve direksiyon altı kısmınıda inceden kırmızı dekor yapim dedim :) hoş oldu diye düşünüyorum :) piano black e iyi gidiyo kırmızı image.jpg image.jpg

eline sağlık cok güzel olmuş.kırmızı siyah her zaman uyumlu renklerdir

Ellerine sağlık baya baya güzel olmuş....

Ellerine sağlık çok güzel duruyor baya bir havası değişmiş

kurye ile elden teslime verildi

Teşekkür ederim walla bnmde gözüm alıştı kapılarda tek başına kırmızı kalmaması iyi oldu galiba bütünlük sağladı ayrı ayrı aldım renk de tam tuttu tona ton :)

Çok tiki olmuş maşallahh nasıl yaptınız

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

Teşekkür ederim :) nikelaj yerleri sökemedim ztn söktürmekte elletmekte istemedim kırmızı arkası yapışkanlı şerit çektim birleşim yerleriyle çok uğraştım tam denk getirdim uc uca belli de olmasın diye bide ztn burda kime sorsam nikelajın üstüne boya atılmaz tutmaz diyo o yüzden hiç uğraşmadan masraf etmeden böyle yapim dedim

Geri
Üst Alt