Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı dekor

Çok teşşekkür ederim arkadaşlar saolsun :) beğenmenize sevindim :))

Kardeşim inan on numara beş yıldız olmuş. Rabbim kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin ;)

Çok tiki olmuş maşallahh nasıl yaptınız

ÇOK YARATICI BİRİSİYİM ACAYİP SORUN YARATIRIM

İnternet üzerinde n11 de bile var bu şeritlerden ben lip ucunda kullanmıştım 6mm 9mm seçenekleri var sanırım minimum 6 yada 5mm çapında çift taraflı bant ile beraber geliyor kanki

Direksiyon haricinde beğendim şahsen güzel durmuş fakat ben tercihimi hep led olarak kullanıyorum akşamları inanılmaz sexy duruyor :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Direksiyon haricinde beğendim şahsen güzel durmuş fakat ben tercihimi hep led olarak kullanıyorum akşamları inanılmaz sexy duruyor :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Orası ölede bnde hiç elektrik aksamıyla uğraşmak istemedim. Yoksa asıl istediğim elektrik işi ayak altı ve follow me ye bağlı ayna altı aydınlatma bide sislerinde follow me ye bağlanması :)

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Gercekten guzel olmus nedir bu malzemenin adi nerde nasil bulabilirim.yuvarlaklari yapabilirmiyim

Geri
Üst Alt