Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı 1.4 FR

hocin

Kayıtlı Üye
Bir süre önce kendimi üyelerimiz bölümünde tanıtırken fotoğraflar hazır arabalarımız bölümünde görüşmek üzere demiştim ve kırmızı çingenemle geldim:) Bu arabamdan önce polo ve fiesta sahibiydim. Ama yurt içi ve dışında kiralık olarak pek çok sınıftan araba kullandım. Leon, heleki fr donanımıyla bayağı bir hoş geldi bana. İstanbul'un bu yağmurlu günlerinde virajın içine girip gaza basıp arabanın inatla kendini toplamasını görmek gayet geyifli. Abs, tcs ve xds nin beraberaberce kardeş seni yola bağlıycaz sen sadece gaza bas, frene falan dokunma nidaları kulağıma müzik gibi geliyor(tamam biraz abarttım):D Müzik demişken arabanın müzik sistemi, (sony mp3 player i de usb den bağlayınca) benden tam puan aldı. Bagaj hacmi hoşuma gitti, Park sensörü çok iyi çalışıyor, diğer bütün donanımlarıda beğendim. Motoru daha zorlamadım 1500 km olmadı ama tatmin edici olduğu belli. İşe gidiş geliş saatlerimde çok trafik olmadığı için 8 litre civarı yakıyorum, ileride daha da düşeceğini umuyorum, ama dizel araç gibi bir beklentimde yok. Fotoğraflarıda yükleyebilirsem sizinle kırmızıyı tanıştırıcam hayırlısıyla :eek:key:
Temiz, temiz çektim:)

Spor koltuklar, bel destekli ve gayet, rahat;

Galeride tam almadan önce :)

stoplarını sevdim, sizde seveceksiniz :eek: ,

Maaşallah Çok güzel araç.. Allah kaza bela vermesin...

aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanınMaaşallah

allah kaza bela göstermesin inşallah tekerleklerin düz bassın

Maşallah Allah kaza bela vermesin keyifle binersiniz inşallah...:eek:key:

Gerçekten çok iyi duruyo cok beğendim maşallah allah kaza bela vermesin

Geri
Üst Alt