Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kırmızı ışıkta geçtim ama nedeni var..yardım

murat kardesım benzer bı olay bence yasamıstım sımdı aklıma geldı hem kendıme hemde sana guldum :) aynı sekılde önume mınıbusculer kırdı gecemedım bı sekılde onlerıne gectım yolu ortaladım arkamda 3 tane mınıbus yavas yavas gelıyolardı 20 le gıdıodum admlar cıldırmstı selektor yapıp duruolardı sonra orhangazının orda ısıklarda durdum baktım kapıları acıldı mınıbslerın bende aynı seklde 3 kısı olunca tam arabama yaklastkları zamn gazladım mal gıbı kaldılar :D :D

belkıde eds yoktur okadar takma kafana 15 gune gelır cezan eds varsa

murat kardesım benzer bı olay bence yasamıstım sımdı aklıma geldı hem kendıme hemde sana guldum :) aynı sekılde önume mınıbusculer kırdı gecemedım bı sekılde onlerıne gectım yolu ortaladım arkamda 3 tane mınıbus yavas yavas gelıyolardı 20 le gıdıodum admlar cıldırmstı selektor yapıp duruolardı sonra orhangazının orda ısıklarda durdum baktım kapıları acıldı mınıbslerın bende aynı seklde 3 kısı olunca tam arabama yaklastkları zamn gazladım mal gıbı kaldılar :D :D

belkıde eds yoktur okadar takma kafana 15 gune gelır cezan eds varsa

kanka şimdi 100liraya 450km gezmek var bide aptal herifler yüzünden ceza ödemek o koyuyo :D delikanlı adam tek gelir.. :D

ya işte insanın gözü dönüyor..ehliyeti kasaptan alan yola çıkıyor..

olayı çözmek ordan başlıyor zaten..bak şimdi, ben bu sitede, yada arkadaşlarım arasında, "ya geçen yolda gidiyodum, sığır gibi sağa bi döndüm, fena küfür ettiler" diyen birini duymadım..ama "ya öküz geldi üzerime kırdı" yada "abuk subuk araba kullanıyorlar" diyen çok gördüm.. bu sitede,yada tanıdıklar arasında makas atan kimse yok mu? alkollü araç kullanan kimse yok mu? trafikte hata yapan kimse yok mu? mutlaka var..ama kimse, "ya ben harbiden kötü araba kullanıyorum" demez..hep karşıdaki suçlu..herkesin araç kullanışı, herkese farklı-hatalı gelebilir..Belki şu an senin için de şunu diyorlar.." ya dün ehliyeti kasaptan alan biri göz göre göre kırmızıda geçti".. yani yapılan her hata, kötü araç kullanmaktan kaynaklanıyor diye bişey de yok..belki hastaneye yetişecek, belki çok acil bir durum var vs.. haa, çok çok bariz hata yapanlara da, canına malına zarar gelmedikten sonra, yol ver gitsin..sonra aç teybini, dinle aşağıdaki şarkıyı, unut gitsin:)
(bu arada söylediklerim direk sana değil Murat kardeşim, hepimize)

http://prostopleer.com/tracks/4862245ky37

n
ot:

olayı çözmek ordan başlıyor zaten..bak şimdi, ben bu sitede, yada arkadaşlarım arasında, "ya geçen yolda gidiyodum, sığır gibi sağa bi döndüm, fena küfür ettiler" diyen birini duymadım..ama "ya öküz geldi üzerime kırdı" yada "abuk subuk araba kullanıyorlar" diyen çok gördüm.. bu sitede,yada tanıdıklar arasında makas atan kimse yok mu? alkollü araç kullanan kimse yok mu? trafikte hata yapan kimse yok mu? mutlaka var..ama kimse, "ya ben harbiden kötü araba kullanıyorum" demez..hep karşıdaki suçlu..herkesin araç kullanışı, herkese farklı-hatalı gelebilir..Belki şu an senin için de şunu diyorlar.." ya dün ehliyeti kasaptan alan biri göz göre göre kırmızıda geçti".. yani yapılan her hata, kötü araç kullanmaktan kaynaklanıyor diye bişey de yok..belki hastaneye yetişecek, belki çok acil bir durum var vs.. haa, çok çok bariz hata yapanlara da, canına malına zarar gelmedikten sonra, yol ver gitsin..sonra aç teybini, dinle aşağıdaki şarkıyı, unut gitsin:)
(bu arada söylediklerim direk sana değil Murat kardeşim, hepimize)

http://prostopleer.com/tracks/4862245ky37

n
ot:

üstüme alınma olayı değil abi ama ben hata yaptığımda arkadaki korna mı çaldı selektör mü yaptı ..eğer hatalıysam özür dilemek bağabında yolu ona bırakırım kenara çekilip yada dörtlülerimi yakıp özür dilerim anlamında camdan el yaparım..ben kaç sene avrupaya gittim abi vallahi utandım ya bizim ülkemizden..adamlar 4 şeritlik yolda yaya geçidine ayağımı bastığım anda duruyor ve önünden geçip diğer kaldırıma çıkana kadar bekliyor..ha önüm boş adam diğer arabanın önünde ben devam ediyim yok..kaldırıma çıksın öyle devam..bizde olsa aman taksi geldi aman araba ezicek cart curt oluyo..zaten yurtdışındada Türk şöför hemen kendini belli ediyor..kim şeritlerin üzerinden gidiyosa kim yol vermiyorsa onlar oluyor :) insan kendini çok ama çok zor kötüler ..heleki bizm ülkemizde araba kullanmak bi beceri artistlik mantığında ise..

arkadaşlar bu sabah işyerine giderken taksinin biri zırt pırt sağ sol oynuyodu dikiz aynasından izliyodum.. en son göztepe e-5 kavşağında minibüs sağdan atlayınca bi anda önüme atladı ben frene asıldım yoksa adama giricektim..daha sonra bunun önüne geçtim soyak sitesi yolunda adamın önüne geçtim bi fren bi gaz yaptım ilerde kırmızı ışıkta yanyana durduk..adamlar 2 kişi inince baktım dayak yicem topukladım :D kırmızı ışıkta geçtim bilmiyorum orda EDS var mı ama varsa karakola gidip derdimi anlatsam can güvenliğim için geçtim vs diye herhangi bir af olur mu ?

Sen kendi yaptığından hiç bahsetmemişsin Murat;
Adam ne yapıyosa yapsın bassın gitsin sen ne diye önlerine kırıp fren yapıyosun. Bende çok sinir oluyorum bu tarz hareketlere ama yapacak bişey yok. Bir tane zibidi yüzünden canından olmaya, kusurlu kalmaya gerek yok. O geçtiğin kırmızı da diğer yönden gelen büyük bir araçta olabilirdi. Allah korusun canından da olabilirdin.

Sen kendi yaptığından hiç bahsetmemişsin Murat;
Adam ne yapıyosa yapsın bassın gitsin sen ne diye önlerine kırıp fren yapıyosun. Bende çok sinir oluyorum bu tarz hareketlere ama yapacak bişey yok. Bir tane zibidi yüzünden canından olmaya, kusurlu kalmaya gerek yok. O geçtiğin kırmızı da diğer yönden gelen büyük bir araçta olabilirdi. Allah korusun canından da olabilirdin.

bahsettim abi adamın önüne geçip 1 fren 1 gaz yapıp devam ettim..ayrıca kırmızıda geçerken etrafıma bakıp geçtim..pat diye basmadım..baktım adamlar geliyo bende etrafa baktım öyle devam ettim

İşte niye bir fren bir gaz yapıyon kardeşim :)
adamları sinir ediyosun, sonrada kaçıyosun :D

Neyse olan olmuş,geçmiş olsun...Trafikte kimin ne olduğu belli değil..Kimseyle dalaşmaya gelmez...Hiç anlamazsın herif çıkarır silahı vurur yani ne deliler var...O yüzden bakıcaksın yoluna...

Geri
Üst Alt