Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kışlık lastik Hakkında

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba Arkadaşlar;

Bir haftadır kar lastiği araştırıyorum.. Lassa,Goodyear,Michelin markalardan fiyat aldım.. Ama son aradığım yer sava marka lastikten bahsetti aklım karıştı..Ebatlar 205 55 16 arştırmalarım sonucu Lassa ve goodyearda karar veremedim. Fiyatları aynı aşağı yukarı Goodyear u9 serisi 240 tl, Lassa 235 tl sava ise 160 tl dedi .. Sizce hangi marka alalım ve sava Nasıl bi markadır. Kar lastiği Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Merhaba Arkadaşlar;

Bir haftadır kar lastiği araştırıyorum.. Lassa,Goodyear,Michelin markalardan fiyat aldım.. Ama son aradığım yer sava marka lastikten bahsetti aklım karıştı..Ebatlar 205 55 16 arştırmalarım sonucu Lassa ve goodyearda karar veremedim. Fiyatları aynı aşağı yukarı Goodyear u9 serisi 240 tl, Lassa 235 tl sava ise 160 tl dedi .. Sizce hangi marka alalım ve sava Nasıl bi markadır. Kar lastiği Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
Ben lassa kullanıyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım karda kışta kullandım gayet güzeldi
Nokian marka kış lastiklerine bak birde ben bulamamıştım alırken gayet güzel lastiktir

kurye ile elden teslime verildi

Ben lassa kullanıyorum şuana kadar hiç sıkıntı yaşamadım karda kışta kullandım gayet güzeldi
Nokian marka kış lastiklerine bak birde ben bulamamıştım alırken gayet güzel lastiktir

kurye ile elden teslime verildi

Nokian hemen araştırıyorum abim:) teşekkürler

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

petlas için de pek çok kişinin olumlu yorum yaptığını görmüştüm. Ama kendim kullanmadım.
Eski aracımda kumho vardı. Rezaletti.

Bende continental var kışlık bi de yazlık pirelli var samimi söylüyorum kışın daha güvenli gidiyorum yollarda
[doublepost=1446044978,1446044910][/doublepost]Contide indirimli aldım isteyene indirim hakkında soruşturabilirim

Bende kışlık starmaxx var oldukçada memnunum. Tam modeli ne hatırlamıyorum ama bakmami istersen bakarım

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Nokian kullanıyorum, yazlık Pirelli P7'den daha iyi diyebilirim. Nokian için Hepsiburada.com'da kampanya ve ücretsiz kargo olabiliyor, araştırmak lazım.

Bende kışlık starmaxx var oldukçada memnunum. Tam modeli ne hatırlamıyorum ama bakmami istersen bakarım

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.
eğer bakabilirsen sevinirim krdeşim. Starmax yerli diye biliyorum doğru dimi? Petlas gibi

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Nokian kullanıyorum, yazlık Pirelli P7'den daha iyi diyebilirim. Nokian için Hepsiburada.com'da kampanya ve ücretsiz kargo olabiliyor, araştırmak lazım.
Nokia'n duymuştum iyi bir lastik ama neden hem bilindik Markalar ön planda onu anlamış değilim her halükarda lastiğe o paraları vereceğiz aralarında 50-100 ₺ oynar en fazla

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt