Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kışlık lastik Hakkında

Bende continental var kışlık bi de yazlık pirelli var samimi söylüyorum kışın daha güvenli gidiyorum yollarda
[doublepost=1446044978,1446044910][/doublepost]Contide indirimli aldım isteyene indirim hakkında soruşturabilirim
Continental ile Lassa en iyi die anlatıyorlar abi.. Bakalım şahsi fikrim yerli malı almak ama kaliteli mi değil mi bilemedim bizim mallar

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

eğer bakabilirsen sevinirim krdeşim. Starmax yerli diye biliyorum doğru dimi? Petlas gibi

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
Baktım şimdi lastiğe. Starmaxx ice gripper w850 imiş. Evet hocam yerli diye biliyorum bende. iki kış kullanildi benimki dişleri sıfıra yakin durumda kar üzerindede gayet memnunum

Gaza basmadan sabitleyiciyle gönderildi.

Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum fiyatlarına:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

eğer lassa goodyear arasınd akalmışsanız güncel modeller için goodyear öneririm. Lassa'da kullandım sıkıntısını görmedim ancak yanlış değilsem goodyear daha iyi lastik etiketi değerlerine sahip .

kışlık lastiklerin orjınalından ebatları farklıdır..doğru lastik secimi sizi yolda daha ii yürümesini sağlar yakıt değerlerini değiştirmez

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Bu gün aracım için kışlık lastik olarak Brigestone LM 32 numaralı lastiğini 380 TL ye aldığımı bilmenizi isterim. Bunun yanı sıra Ankara da bir yerde Dunlop marka lastik satan birisi 260 TL ye satıyor bilginiz olsun.. İsterseniz kişinin bilgilerini söyleyebilirim..

İyi forumlamalar...

Bu arada : 225/45/17 ebatlarıdır..

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt