Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Tavsiyeleriniz

Kış lastiği dendiğinde 1 numaram her zaman Nokian dır..

bendekiler starmaxx marka oldukça iyi lastikler modeli ne bakmak lazım tam bilmiyorum

Uzun bir aradan sonra selam herkese. çok çılgın mesailer, projeler, abuk subuk tempo sonrası ancak yazabiliyorum uzun zaman sonra.

Peder bey'in şirketin anlaşmalı olduğu continental bayisi bir abimiz matador diye bir lastik önerdi. Sanırım continental'in ikinci ürünü imiş. daha önce peder beyin aracında test etmişliğim var kış zamanı bu lastiği fakat 225/45/17 ölçülerindekini denemedim doğal olarak.

fiyat olarak da uygun bir fiyattan teklif verdi bayideki arkadaş tanıdık olduğu için.

bu lastik markası hakkında detaylı bilgisi olan var mıdır ? aydınlatırsa beni teşekkür ederim :)

Izmirde yasamanin faydalari = kış lastigi hic almadim :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese selam,

uzundur köpek gibi 7/15 çalışmaktan mütevellit baya baya uzak kaldım forumdan ki bu konudan rahatsızım.

neyse mevzuya dönelim ağustos gibi bu başlığı açmıştım bugün trakya bölgesinde çok nüfuzlu bir aile dostumuzun da referansıyla bir continental bayisinde kış lastiklerimi taktırdım ve dönerken de çok yoğun ve şiddetli yağmurda dönerek lastikleri test etme fırsatım oldu. Hava ayrıca 7-8 derece civarında idi.

Continental'in sahibi olduğu, Barum marka 225/45/17R 94V Polaris 3 Kış lastiğini taktırdım aracıma ve ilk izlenimlerim fena değil. Kullandıkça durum güncellemesi yaparak bilgi veririm kış lastiğine geçecek olan ama kararsız kalanlara. Fiyat konusu da tanıdık olduğu için uyguna geldi. Fiyat yazmam doğru olmaz sanırım.

Bu konuda da bugüne kadarki yorumlar ve tavsiyeler için ayrıca tek tek teşekkür ediyorum.

Güvenli sürüşler diliyorum tüm foruma.

Kumho Ecsta Le Sport KU39 lastıgi tavsiye ederim kendim kullanıyorum mükembel yol tutuş islak zeminde fevkalede yol tutusuna sahıp..

Herkese selam,

uzundur köpek gibi 7/15 çalışmaktan mütevellit baya baya uzak kaldım forumdan ki bu konudan rahatsızım.

neyse mevzuya dönelim ağustos gibi bu başlığı açmıştım bugün trakya bölgesinde çok nüfuzlu bir aile dostumuzun da referansıyla bir continental bayisinde kış lastiklerimi taktırdım ve dönerken de çok yoğun ve şiddetli yağmurda dönerek lastikleri test etme fırsatım oldu. Hava ayrıca 7-8 derece civarında idi.

Continental'in sahibi olduğu, Barum marka 225/45/17R 94V Polaris 3 Kış lastiğini taktırdım aracıma ve ilk izlenimlerim fena değil. Kullandıkça durum güncellemesi yaparak bilgi veririm kış lastiğine geçecek olan ama kararsız kalanlara. Fiyat konusu da tanıdık olduğu için uyguna geldi. Fiyat yazmam doğru olmaz sanırım.

Bu konuda da bugüne kadarki yorumlar ve tavsiyeler için ayrıca tek tek teşekkür ediyorum.

Güvenli sürüşler diliyorum tüm foruma.
hayırlısı olsun
trakyanın neresinden..

Geri
Üst Alt