Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Hakkında

nexen için ne düşünüyorsunuz peki? o kadar çok önerdi ki deseni ve dişlerinin yanıbaşındaki lassadan bile daha kaliteli, dayanıklı olacağanı savundu adam. 2 si de elinde olmasına rağmen.. lassa için de 200 210 civarı sanırım. <br><br>ondan da önemlisi peki 185 60 15 ebatlarını tercih etsem ne olur sizce? çok daha fazla seçeneğim olacak daha ucuz olacak. ama araç için orjinallerini takmak daha mı mantıklıdır?

nexen için ne düşünüyorsunuz peki? o kadar çok önerdi ki deseni ve dişlerinin yanıbaşındaki lassadan bile daha kaliteli, dayanıklı olacağanı savundu adam. 2 si de elinde olmasına rağmen.. lassa için de 200 210 civarı sanırım. <br><br>ondan da önemlisi peki 185 60 15 ebatlarını tercih etsem ne olur sizce? çok daha fazla seçeneğim olacak daha ucuz olacak. ama araç için orjinallerini takmak daha mı mantıklıdır?

Bu arada yazdıklarım hep araştırma yaparken öğrendim şeylerdir, yıllarıdır tüm kış lastiklerini kullanıp da tecrübe etmiş değilim. :) Nexen hakkında bilgim yok.

Kış lastiğinde lastik tabanının daraltılıp, yanağın kalınlaştırılabildiğini okumustum ama ne gibi bir değişiklik getirir onu bilemiyorum. Benimkinde yoktu ama belki sizin aracın kitapçığında bilgi veriyor olabilir, kitapçık varsa bakın isterseniz.

hmm.. peki tşkkr ederm :) kitapçıkta bişe bulablr mym bakayım bi. 185 ile 195 arasında yakıt olarak da faydamıza olurmuş adamlar öle de demişti bu arada. lassa snowways era 185 60 15 için 135 tl fiyat verdiler. 195 55 15 için ise 210 tl dedi..

ben hala alamadım bu kışıda boyle geçeceğiz galiba

Arabanın lastiklerinin dişleri hafif kusur geçti, yeni lastiğe de verecek param yok açıkçası, tanıdık lastikçide temiz michelin kış lastiği vardı 1 takım, olmazsa iyisinden iki tane takayım önlere... tabi fiyata ne der bilmem... yoksa nokian öncelikli hankook takarım :) Fakirliğin gözü kör olsun :D İnsan evlenecek olunca para biriktirmesi gerekiyor :)

ibizaya kış lastiği için 185 60 15 mi 195 55 15 mi arkadaşlar bari bu konuda yardımcı olun.... :S

daha dar taban ve yüksek yanaklı olan, 185/60 çok daha iyi sonuç verecektir

Geri
Üst Alt