Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kış Lastiği Önerisi

Benim aracın orjinal ölçüleri 225 45 17 . Bunun dışında bir ölçüdeki lastikleri alıp bu jantlara takabilirmiyim? Mesela 205 50 17 olabilir mi?

takılmaz sanırım lastik küçük gelir

nexen wınguard sport alıyorum bende 225 40 18

Günay bence aynı ölçülerde lastik al böylece değiştirince görüntüde fark olmasın. Ben 225x45x17" aldım lastikleri gayette güzel oldular.

İlk önce Astra ya lastik almaya karar verdik. İnternetten sipariş verdim "Nokian 215/50 R17 95V XL Nokian WR G2 Kış Lastiği" Lastik 2012 43. hafta üretimi. Ama fiyatı uygun olduğundan bunda karar kıldık. Umarım doğru tercihtir.

205 55 16 nokıan kullanıyorum diğre konularda 3.5 derece hava sıcaklığı ve ortalama 200 km süretle gittiğimi söylemiştim daha bunun üzerine u g 8 yok mıchelın yok filanca marka demeyin you tube açın buzda nasıl Show yapıyorlar seyredin nokıan menşei Finlandiya fabrika russıa nokıan olsun çanurdan olsun

Benim aracın orjinal ölçüleri 225 45 17 . Bunun dışında bir ölçüdeki lastikleri alıp bu jantlara takabilirmiyim? Mesela 205 50 17 olabilir mi?

205*50*17 problemsiz kullanılabilir olması lazım... (+ Jantın genişliğinin uygun olması şartmış) Jant genişliğininizi biliyor musunuz?

Geri
Üst Alt