Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kışşşş ve Leon :)

beyaz leon

SCW Ladies
Malum kış ve bu sabah -5 derece idi. Leonumun ön camının iç kısmı buzlanmıştı.... Nasıl önleyebilirim?

Buğu önleyici sprey sıkabilirsiniz bide aracı çalıştırdıktan kısa bir süre sonra Hemen kaloriferi çalıştırıp sadece camlara verirseniz önüne geçebilirsiniz diye düşünüyorum ben zaten genelde kaloriferi ön cama veririm cam kendine geldikten sonra ayaklara.

Bu söylediklerinizi yapıyrm zaten de camın iç kısmında buz oluşması tuhaf geldi bana...

gayet normal oluşması. kış aylarında biraz katlanacağız maalesef buna... düzce -5 ise, Nevşehir dün gece -20 idi:D

içten buzlanmayı şöyle açıklayabiliriz.araçla su birikintisinin üstünden geçmişseniz radyatörünüz ıslanır ve terleme yapar.siz araçtan indikten sonra hava kanallarından terlemiş hava cama vurur sıcaklığın düşük olmasıylada bu terlemiş hava buz yapar..

içeriden buzlanması bana pek normal gelmedi :confused:

Geri
Üst Alt