Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

küçük göçükleri gidermek için ne yapmak lazım...

gmmetin

Kayıtlı Üye
arabaların kaput ve kapılarında oluşan 3-5-10-15 cm lik ince göçükler nasıl giderilir? boyaya zarar verir mi

yani nasıl giderileceği biraz göçüğüne bağlı, farklı teknikler var, pek çoğu boyaya bir zarar vermez büyük bir zedelenme yoksa ama uygun bir yere göstermeden bilemezsiniz ne olacağını

Bu konuda ikitellide bir usta var eski konulardan bulabilirsiniz gidip memnun kalan çok arkadaş var

Fiyat konusu göçüklerin sayısına ve büyüklüğüne göre değişiyor sanırım.

5 göçük var ayrı yerlerde tahmini bi fiyat biliyormusunz

autoking gittim 01.10.2013 randevum var ama onlar boyucak diye biliyorum yanlışmı biliyorum

gerekirse boyarlar, onlar da birçok işlemi boyamadan yapmaya çalışıyorlar, ama sökülmeden yapılacak parçalar var ise (tavan vs) ve boya atılırsa güzel bir inceleyin aracı, bazen boya tozu sıçrıyor araca, kötü bir görüntü oluşturuyor o da, öyle bir durum olursa çemkirip düzelttirin

onun için silikonla vakum yapıp herhangi bir boya işlemi uygulamadan yapan yerler var.onu araştır bence

Geri
Üst Alt