Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

küçük göçükleri gidermek için ne yapmak lazım...

Videoyu izledim
Onaricagina sanki daha beter etti gibime geldi :D

ona benzer bi kaç videoda var ben ona aldandım sipariş verdim uyguladım ama olmadı :)

ben geçen hafta yaptirdim memnun kaldim, arkadaşların dedigi gibi ikitelli organizede isin ehli bir usta var... fiyat gocuklere bagli degisir... ne kadar ugrasacagina, arka planini sokmesi gerekip gerekneyecegi ile ilgili bir durum, camurluk kolay ama kapilarda kapi doseme ve mekanizmanin sokulmesi gerekiyor

Benimde az önce tavanda bir göçük cok kücük aslında ama sinekde kücük ve mide bulandırır acaba diyorum tavanı düzeltmek için arkasını söküyorlar mı yoksa sökmeden yapabiliyorlar mı eger sökerlerse fiyatı yüksek cıkar diye düşünüyorum sökmeden ucuza yapılcak birşeymiş gibime geliyor ve ikitelli organize sanayidekinin yerini tam bilgilendirirseniz iyi olur arkadaşlar ;)

mustafa usta varr. bağcılar güngören sanayi sitedinde ikitellide

ben geçen hafta yaptirdim memnun kaldim, arkadaşların dedigi gibi ikitelli organizede isin ehli bir usta var... fiyat gocuklere bagli degisir... ne kadar ugrasacagina, arka planini sokmesi gerekip gerekneyecegi ile ilgili bir durum, camurluk kolay ama kapilarda kapi doseme ve mekanizmanin sokulmesi gerekiyor
[MENTION=2413]eengineer[/MENTION]
Hocam İkitellide nerde yaptırdınız?

Geri
Üst Alt