Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük bir kaza...

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, yarına hazırlık amacıyla aracımı temizletmek için Babaeski sanayi ye gitmiştim... Yıkamanın önünde bekliyordum traktörlü bir yaşlı amca geri manevra yapmaya çalışırken arkasındaki kol benim aracın alt panjurdan girdi ve iki radyatörü de mahvetti... Allahtan kaportada bişey yok... P_20141018_181511.jpg

büyük geçmiş olsun

cana geleceğine mala gelsin

nazar boncuğu olsun

Arkadaşlar, yarına hazırlık amacıyla aracımı temizletmek için Babaeski sanayi ye gitmiştim... Yıkamanın önünde bekliyordum traktörlü bir yaşlı amca geri manevra yapmaya çalışırken arkasındaki kol benim aracın alt panjurdan girdi ve iki radyatörü de mahvetti... Allahtan kaportada bişey yok... Ekli dosyayı görüntüle 6128
Çok geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın Allah'tan.

33 LE10

Çok geçmiş olsun abi akşam günaydan öğrendim geç oldu diye arayamadim bugün görüşürüz abi tekrardan geçmiş olsun daha kötüsü olabilirdi

Geri
Üst Alt