Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük bir kaza geçirdim,bilgilerinize ihtiyacım var...

kaskon varmı bilmiyorum ama kaskoyu devreye sokmadan yaptır hasar kaydı çıkmasın çok büyük bir şeye benzemiyor zaten geçmiş olsun

Arkadaşlar yokmu ANKARA'da bu işi yaptırabileceğimiz bi yer. Bu ctesi yaptırmak istiyorum.

geçmiş olsun hocam,
eski aracımın çamurluğunda benzer birşey olmuştu, eğilme olmadığı için pasta cila üzerine rötuş ile kapatılır gibi geliyor bana.

geçmiş olsun hocam,
eski aracımın çamurluğunda benzer birşey olmuştu, eğilme olmadığı için pasta cila üzerine rötuş ile kapatılır gibi geliyor bana.
Eyvallah Hocam ,resimlerde pek belli değil ama marşpiyelde bariz eğilme var. İkilemde kaldım yaptırayımmı yoksa marşpiyelmi taktirim. bu konuda ankara daki arkadaşlardan usta tavsiyesi bekliyorum ama henüz bi öneri gelmedi.

Geri
Üst Alt