Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük bir kaza geçirdim,bilgilerinize ihtiyacım var...

hakibo

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Geçen gece başıma talihsiz bir olay geldi. Aracımı evin önüne inerken marşpiyeli ve ön kapıyı kaldırıma sürttüm. Marşpiyelde eğilme baya fazla ama kapıda fazla bişe yok.Aklımda iki adet çözüm var. Bu 2 çözümden hangisini uygulamam daha doğru olur bilemedim. Sizden bilgi almak istedim bu yüzden.
-Şimdi ilk düşüncem kaportaya sokup yaptırmak. Bu marşpiyel ve kapı için düzeltme ve boya yaptırsam kapının nekadarlık kısmı boyanır. Marşpiyele yapılacak işlemde önemli,eğilmeden dolayı iç kısımdada boya dökülmesi oldu. Bu tamirat işlemini Ankarada tanıdık kaportacım olmadığı için sizin önereceğiniz bir yerde yaptırmak istiyorum.İşinin ehli bi usta ya ihtiyacım var.Önereceğiniz biri varsa iletmeniz ricası ile.
-İkinci olarakta kapıdakı çizik pek kaportayı eğmedi yani rötüş boya ile kapıyı halledebiliriz diye düşünüyorum. Marşpiyele gelince bu eğikliği yaptırmak yerine araca marşpiyel taktırsam bu bölümü kapatırmı,yani bu hali ile oaraya marşpiyel takılabilirmi. eğer takılabilir ise bu seferde bu işi yaptırabileceğim bi modifiyeci lazım. bu konudada Ankarada nerde bu marşpiyelleri taktırabilirim.

Bu işlemleri bu hafta sonu(Ctesi) yaptırmayı istiyorum. Bu şekilde araca binmek beni rahatsız ediyor. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkürler.

Resimleri birazdan yükleyeceğim.
vt1l.jpg
[/URL][/IMG]

z652.jpg
[/URL][/IMG]

79gm.jpg
[/URL][/IMG]

1paz.jpg
[/URL][/IMG]

geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Geçmiş olsun kardeşim... kolay bir müdahale ile düzelebilecek bişey... sıkıntı yapma... Allah beterinden saklasın...

cok gecmis olsun, bunlar duzeltilebilecek hasarlar allah daha buyugunden saklasin. Ankarali arkadaslar yardimci olacaklardir usta konusunda.

cok gecmis olsun, bunlar duzeltilebilecek hasarlar allah daha buyugunden saklasin. Ankarali arkadaslar yardimci olacaklardir usta konusunda.
Eyvallah üstad, Ankaralı arkadaşlardan yardım bekliyorum.Bakalım artık.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Geçmiş olsun kardeşim... kolay bir müdahale ile düzelebilecek bişey... sıkıntı yapma... Allah beterinden saklasın...
Teşekkürler. İşte küçükte olsa can sıkıyo elde olmadan.

cok gecmıs olsun cansıkıcı bır durum bıdaha allah aynısını yasatmasın

çok geçmiş olsun araba siyah olunca baya sırıtmış allah beterinden korusun rötüş ile kapatılır

Geri
Üst Alt