Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçücük Bir Öneri Daha

SaLvia

Kayıtlı Üye
ben hep foruma girdiğimde acaba bursadan kimler vardır veyahut bursalı arkadasları nasıl bılabilirim
yada aracımda bi sıkıntı var acaba bursadaki seat kullanan arkadaslar araclarını nereye götürüyorlar
yada problemlerini nerde çözüme kavuşturdular v.s.

konuya giriyorum
ben uzun bi süre site yöneticliği yaptım ( SenOyna Online Oyun Komunitesi - Counter Strike, Knight Online, StarCraft , Warcraft, Ultima Online, Oyun, Patch, Türkçe Yama , Dosyalar , sXe Injected )
burdada orda kullandıgımız vbulletin tabanlı sistem kullanılıyor
sosyal grup sistemi de var
acaba yönetici arkadaslar aktif bi şekiler kullanılabilecek
bursa izmir ankara v.s gibi sosyal gruplar oluştursalar
sosyal gruplar biraz forum kullanımı acısından düşüşe neden olabileceği açısından
forumda alt forum oluşturularak böyle bölümler de oluşturulabilir
amaç tanışmak yardımlaşmak
böyle bi oluşum varsa ben fark etmediysem kusura bakmayın

iyi forumlar

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
ben hep foruma girdiğimde acaba bursadan kimler vardır veyahut bursalı arkadasları nasıl bılabilirim
yada aracımda bi sıkıntı var acaba bursadaki seat kullanan arkadaslar araclarını nereye götürüyorlar
yada problemlerini nerde çözüme kavuşturdular v.s.

konuya giriyorum
ben uzun bi süre site yöneticliği yaptım ( SenOyna Online Oyun Komunitesi - Counter Strike, Knight Online, StarCraft , Warcraft, Ultima Online, Oyun, Patch, Türkçe Yama , Dosyalar , sXe Injected )
burdada orda kullandıgımız vbulletin tabanlı sistem kullanılıyor
sosyal grup sistemi de var
acaba yönetici arkadaslar aktif bi şekiler kullanılabilecek
bursa izmir ankara v.s gibi sosyal gruplar oluştursalar
sosyal gruplar biraz forum kullanımı acısından düşüşe neden olabileceği açısından
forumda alt forum oluşturularak böyle bölümler de oluşturulabilir
amaç tanışmak yardımlaşmak
böyle bi oluşum varsa ben fark etmediysem kusura bakmayın

iyi forumlar
vallahi çok güzel olabilir ankara tayfasını cuma buluşmaları için toplamak zor olabiliyor gelen arkadaşları zaten biliyoruz konuşuyoruz ama üye olupta hiç buluşmaya gelmeyenleri bulmak ulaşmak için kimler ankaradanmış die bakıp,pm atmak için olabilir tabi teknik olarakta mümkün ise!

vallahi çok güzel olabilir ankara tayfasını cuma buluşmaları için toplamak zor olabiliyor gelen arkadaşları zaten biliyoruz konuşuyoruz ama üye olupta hiç buluşmaya gelmeyenleri bulmak ulaşmak için kimler ankaradanmış die bakıp,pm atmak için olabilir tabi teknik olarakta mümkün ise!

evet mehmet haklı ben ankaralı olarak daha hıc bulusmalara denk gelemedım:D

madem öyle bu cuma zaten buluşuyoruz sende buraya yazdığına göre geliyorsundur!

malesef çünkü şehir dışında görevdeyim bu aralar bi kaç ay önce hakan kılıç arkadas ıle ılkım oto da denk gelmıs tanısmıstık sızlede umarım baska sefere

Geri
Üst Alt