Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kötü bir pazar sabahında kötü bir kaza yaptım..

Chardonnay*

Kayıtlı Üye
sabah dershanenin sınavına giderken çok tatsız bir şekilde kaza yaptım. verilmiş sadakam oldugunu dusunuyorum baska bır arac olsaydı kurtulma sansım cok kotu olurdu.

2l9nl83.jpg

2n89dgp.jpg

x5cyvm.jpg

2vw7i9l.jpg

2n8s8z7.jpg

Çok geçmiş olsun Allah korumuş ama sanki bu havada biraz hızlı gidiyormuşsun gibi geldi bana:(

xx

çok geçmiş olsun Allah korumuş kaydın mı ne yaptın sanıırım 4 tekerde kaldırımlardan darbe almış....:(

Çok geçmiş olsun Allah korumuş ama sanki bu havada biraz hızlı gidiyormuşsun gibi geldi bana:(

xx
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için..

o kadar hızım yoktu 70-90 arası hafif frene dokundum bırazda sola cevırınce arac duz gitti once yon tabelasına vurdum kaldırıma cıktım kaldırımdan tekrar yola sonrasında kaldırıma caprtım ve durdum.

çok geçmiş olsun Allah korumuş kaydın mı ne yaptın sanıırım 4 tekerde kaldırımlardan darbe almış....:(

aynen kaydım çok şaşırdım nasıl kaydıgıma nasıl boyle bır hata yaptıgıma birazda arabaya guvenerek. ama guven olmuyormus.
sadece sağ ön ve arka tekerler darbe aldı tabıkı arabanın altıda..

geçmiş olsun anladığım kadarıyla aynı senaryoyla ucuz atlatmışsın olan olmuş can sıkmaya gerek yok.. :eek:key:

çok geçmiş olsun..bu geçen günkü tv de gösterilen kaza gibi adam dümdüz gelyordu..kaymaya başladı ve kadına vurdu..
dediğin gibi verilmiş Sadakan varmış birilerine çarpabilirdin Allah göstermesin
tekrar geçmiş olsun

sagolasın. aynen neysekı burnum bıle kanamadan kurtulduguma sukur ediyorum..

Geri
Üst Alt