Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KöpRü

mstfcfc

Kayıtlı Üye
Kamyon şoförünün 'Dikkat alçak köprü!' yazısını görmesiyle köprünün altına sıkışması bir olmuş. İkaz levhasının daha önceye konması gerektiğini düşünen sinirli şoförün yanına gelen polis, "Sıkıştın demek," deyince, adam dayanamamış:
"Hayır Memur bey! Köprüyü taşıyordum, mazotum bitti!"

adamın cevap süpermiş ya koptum.... bizim karayolları hep böyle yumurta tavuğun g... gelir ondan sonra iş yaparlar ya.... tabelayı 300-500 mt geriye koysan ölürmüsün ? kaza oluncada sanki suç kazayı yapanınmış gibi davranıp üstüne birde polisler dalga geçerler işte...

kesinlikle katılıyorum...levent kardeş..

Cidden güzel türkiye min ilginç insanları ama kamyoncu nun cevap çok iyi :D

kesinlikle...bu cvp dan dahha iyisi olamazdı..:D

izmitteki tüneli biliyorsunuz... içine muhtemelen havale yüklü bi araç girmiş ve ortadaki büyük spotların hepsini yerinden sökmüş gece 23:30 bildiğiniz korku tüneli... kamyon ortada yok sıfır araç taşıyan bi tırın üstünde ki sıfır polo lar haşat olmuş... başka bi taksinin ön camı kırılmış trafik felç... polis geliyor tüneli ulaşıma kapatıyor ama tam tünelin girişinden :) yani yol ayrımından değil... bi servis otobüsü geliyor orda duruyor ama geriden tünelin girişi görünmediğinden hızla gelen bi araç servise dalıyor... sonç 30 küsür yaralı :( daha bi kaç hafta önce yaşandı bu....

Geri
Üst Alt