• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Köprü geçişlerine ve paralı yollara zam geldi %10,21

YEKTA

Kayıtlı Üye
kimbilir dönüşte ne kadar otoban parası vereceksin dimi varol :)

ims

Kayıtlı Üye
O koprulere hergun para veriyoruz, zaten hali hazirda para basiyor. Yuh artik yani...

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
vay be bu zamlar iyi oldu aslında vekilim gece gündüz çalışıor ya 17000 tl maaşı bu zamlarla denkleştirmek lazım yoksa zavallı vekilim parasız pulsuz ne yapar

KeChİ

Kayıtlı Üye
neye zam yapmıyorlarki şimdide asvalt vergisi diye geliyorlar evlere:)puhaha:eek:

mehmetelt

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sizlerden çok özür diliyorum kullanacağım tabir için. cebimizdeki paraya göz diktiler, aldılar. Kıçımızdaki dona göz diktiler onu da alıyorlar. bundan sonra bizzat kıçımıza göz dikecekler ve korkum onu da alacaklar.

KeChİ

Kayıtlı Üye
ben vermem :)) gerekirse giderim burdan o ne ya öyle.... mehmet abi sacmalığa bak ev iki caddeye bakıyorsa her cadde için ayrı para istiyorlar artık nerden para toplayacaklarını şaşırdılar... puhahayakında havayıda paketlerler satarlar yada hava vergisi die bişiy çıkartırlar...

mrtsnr

Kayıtlı Üye
ben vermem :)) gerekirse giderim burdan o ne ya öyle.... mehmet abi sacmalığa bak ev iki caddeye bakıyorsa her cadde için ayrı para istiyorlar artık nerden para toplayacaklarını şaşırdılar... puhahayakında havayıda paketlerler satarlar yada hava vergisi die bişiy çıkartırlar...
Abi yazma böyle şeyler yasama organı üyelerinden biri görücek mörücek şimdi hava vergisi mantıklı fikir diyip geçirmesinler :D

Üst Alt